Reinvent Consulting

• Tel: 021.318.6960 / 031.100.0701
    Site: www.reinventconsulting.ro

Evaluari companie Reinvent Consulting

La Reinvent Consulting am gasit oameni care apreciaza lucrul bine facut si care ofera recompense tuturor celor care isi respecta responsabilitatile si isi fac munca cu seriozitate. Este un loc in care fiecare zi este diferita si niciodata nu pot spune ca m-am plictisit la job.

29.07.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Programul este respectat, orele suplimentare platite;
Managementul ofera prime, salariile sunt paltite la timp;
Colegii sunt respectuosi, saritori si competenti;

Contra
In anumite perioade mai aglomerate, este necesar ca programul sa fie unul prelungit, insa niciodata nu se lucreaza in mod inutil si fara ca timpul in plus sa nu fie recompensat cu zile libere sau cu prime si beneficii financiare.

Managementul Reinvent Consulting este mereu in cautarea solutiilor potrivite pentru companie si comunica toate deciziile si planurile catre angajatii sai, in incercarea de a ajunge la o finalitate impreuna. De aceea, recomand tuturor celor care vor sa se dedice unui loc de munca satisfacator atat din punct de vedere profesional, dar si financiar, sa aplice la pozitiile deschise. E un loc in care ma bucur ca am ajuns sa lucrez.

Full time - Administrator securitate - Bucuresti

Experienta la Reinvent a fost incununata de cunostinte noi si mediu de lucru placut. Am inceput sa colaborez cu aceasta companie acum 10 ani, cand inca era la inceput, insa de 6 ani sunt angajata propriu zis. Aici m-am dezvoltat din punct de vedere profesional, dar am aflat si cum se coordoneaza o companie din punctul de vedere al unui Partener Asociat.

04.07.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Cateva dintre avantaje se leaga de recompensa salariala, un mediu de lucru placut, oameni competenti, care reusesc sa puna compania pe primul loc si totusi sa pastreze o atmosfera relaxata la job. Exista numeroase zile libere (30 in total), sporuri din vanzari sau atragerea de contracte noi, care se dau fiecarui angajat, in functie de performanta si multe alte beneficii de ordin financiar.

Reinvent Consulting mi-a oferit o sansa de a lucra intr-un mediu placut si cu beneficii numeroase.

28.06.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Printre cele mai importante beneficii sunt: oferirea unui contract de munca pe o perioada nederminata inca de la inceput; deschiderea si rabdarea colegilor pentru cei aflati la inceput, loialitatea si recunostinta pe care firma si le-a demonstrat sub diferite aspecte fata de mine