Ringhel Team

Ringhel Team

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Ringhel Team

Una dintre cele mai bune companii la care am lucrat

18.05.2020 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Lucrez de 10 ani in domeniul IT si pot spune ca experienta avuta cu ei a fost printre cele mai bune. Proiectele sunt interesante, mediul de lucru este dinamic, colegii sunt foarte ok si exista multe oportunitati de crestere profesionala. Managementul este flexibil, intotdeauna doritor sa te ajute. Atata timp cat iti dai interesul si iti faci treaba nimeni nu are nimic cu tine.

Contra
Nimic deranjant de reprosat. Orice problema aparuta pe parcurs s-a rezolvat, mai devreme sau mai tarziu.

Keep up the good work!

Fost angajat 2019 - Full time - Bucuresti - Developer software
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Mediu prietenos într-un domeniu cu provocări, in sens bun.

18.05.2020 - Angajat

Pro
Lucrez in aceasta firma de 3 ani de zile. Au fost multe provocări, iar firma a crescut organic și bine. Proiectele sunt interesante si destul de complexe. Ceea ce îmi place aici este faptul că nu există orgolii între colegi iar conducerea este foarte prietenoasă și există înțelegere din partea lor. Am avut șansa să evoluez și să învăț foarte multe lucruri și datorită faptului că ai de la cine învața pentru ca sunt oameni bine pregătiți și deschiși să te ajute.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Un companie care-si respecta angajatii

18.05.2020 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
- respect si colegialitate
- un loc unde poti invata multe lucruri de la oameni foarte capabili si bine pregatiti
- compania activeaza intr-un domeniu in continua schimbare si cu provocari multimple, evident pentru cei care chiar adora provocarile
- sarbatorirea evenimentelor in firma e chiar o bucurie. Nu scapa niciun eveniment nesarbatorit!

Nu e cel mai wow loc

06.03.2020 - Angajat - Full time

Pro
Salariul decent si nu esti presat

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

rinf.tech

Full time

Bucharest, Romania

rinf.tech

Full time

Bucharest, Romania

pierdere de timp. Fugi.

03.08.2019 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Unii colegi sunt de treaba, se implica și pun suflet în ce fac.