Romfracht Spedition SRL

Compensatii si beneficii
Balanta serviciu/viata pers
Management
Cultura si valori

Oportunitate chiar daca nu ai experienta in domeni. Sansa sa cresti salarial in functie de automotivarea ta si atentie la detalii. Sansa sa devii un profesionist in domeniu.

17.11.2015 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Programul este fix 9 ore. Salariu este direct proportional cu rezultatele muncii tale - unde este o transparenta totala. Ai sprijinul sefului direct.

Contra
Daca nu esti determinat sa munceti cu adevarat iti recomand jobul la stat sau la o multinationala ... unde poti zbura sub radar. In primul an se munceste mult, daca nu iti place nu vei face fata. Se suna mult si sunt multe informatii pe care trebuie sa le retii. Daca nu esti pe aceasi lungime de unda cu sefu, poti intampina dificultati in a rezolva probleme. E un mediu stresant daca nu stii / nu inveti sa fi organizat. Iti trebuie chef de munca ca sa rezisti si sa cresti , dar partea buna este ca asta depinde in proportie de 90% de tine :) Daca vrei sa ajungi la un salariu mai bun trebuie sa iti calculezi bine cum iti iei concediul ( de 1 saptamana. Cateva zile-12 zile le mai poti ciupi.

Laudati mai cu darnicie, cand e de laudat. Banii sunt buni dar mai trebuie si o vorba buna. :)

Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Angajat Full time pe functia de Expeditor in Cernica
Perioada de munca este de 3 - 4 ani.

Oportunitati cariera
Compensatii si beneficii
Balanta serviciu/viata pers
Management
Cultura si valori

Experienta Romfracht Spedition

06.10.2015 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Le faci pe toate deci castigi experienta

Locuri de munca Sii Romania Internship IT Recruiter
Locuri de munca 1TEDJOB SRL HORECA SALES MANAGER
1TEDJOB SRL
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 17.08.2017
Locuri de munca Bosch Romania (Robert Bosch SRL) Process Engineer AOI - Bosch Cluj
Robert Bosch SRL - R&D ...
Cluj Napoca, Job national
  • Asigurari servicii stomatologice
Game tester
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de crestere a copilului
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
Buna. Ati fost angajat pe aceasta pozitie?
Edel 19.08.2017
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc