Rovere Mobili

3.2
  • Site: www.roveremobili.ro

Evaluari companie Rovere Mobili

ROVERE UMILI

07.12.2018 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
O parte din colectivul Echipei

Contra
Am lucrat la aceasta companie. Parerile sunt dezamagitoare tinand cont de prima impresie pe care ti-o lasa brandul" Rovere Mobili " . Cladire de birouri , locatie accesibila, posibilitati de promovare in cadrul companiei, salariu atractiv.
Singurele lucruri adevarate au fost doar cele de locatie ( asta pana la un anumit punct ).
Posibilitati de avansare in cadrul companiei NU exista . Exista doar posibilitati de "mutare" dintr-un birou in altul asta daca iti expui parerea si nu permiti patronului sa te calce in picioare.
Exista cativa "serpi" in cadrul acestei companii care raporteaza in fiecare secunda ceea ce face fiecare angajat. Nu exista un manager capabil sa asculte problemele angajatiilor si sa le transmita catre patron.
Posibilitati de avansare sunt INEXISTENTE. Firma se bazeaza pe oameni putini si multa munca.
NU exista o grila de bonusare pentru motivarea angajatului.Firma se bazeaza pe un salariu fix plus tichete de masa fixe in valoare de 10 RON . Nu exista altceva in afara de aceste benefici ca angajat( MULTA MUNCA PE BANI PUTINI ACESTA ESTE SLOGANUL "ROVERE MOBILI")

Per total nu recomand celor care vor sa faca parte din aceasta companie. La prima vederea compania arata atractiva insa realitatea este total alta.

Full time - Bucuresti

Colectiv ok, conducerea si conceptele acesteiea despre management deloc ok.

04.12.2018 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Colectiv prietenos, amabil si dornic sa te ajute; locatia in zona de nord (aproape de metrou), pachet salarial, asigurare medicala, majorari salariale periodice, respectarea sarbatorilor legale.

Colectiv OK. Firma mica-medie. O scoala buna pentru inceput de cariera.

01.11.2018 - Fost angajat Util (9)

Pro
Posibilitatea de a te implica in multiple proiecte

O experienta foarte frumoasa

16.03.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Colectivul, mediul de lucru, spatiul de lucru si benefiicle

Am lucrat aici peste 8 ani in departamentul achizitii. A fost o experinta profesionala foarte placuta si utila in dezvoltarea mea

01.02.2018 - Fost angajat Full time Util (16)

Pro
mediul de lucru, salariul, oportunitatile profesionale

Locuri de munca Studio Moderna
Studio Moderna
Pepco Romania
Oamenii sunt ok , te ajuta in pregatire
Programator .NET
- multe oportunitati de crestere (conferinte interne si externe, comunitati organizate pe ...
Lucrator universal
Back Office