Segula Technologies Romania

Servicii Stiintifice/Tehnice

• Site: www.segula.ro

Evaluari companie Segula Technologies Romania

Ok pentru experiență și pentru un prim job.

31.07.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Angajare relativ ușoară după terminarea facultății. Salariile intra mereu la timp.

Contra
Angajații care vin de la firme concurente și nu numai, sunt mai bine plătiți decât cei care au stat în firma, deși au aceiași experiență în domeniu.

Full time - Inginer proiectant - Bucuresti

Despre Segula si Renault in mare

23.02.2018 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Lucrez de aproape trei ani la Segula,in afara de cele patru luni de formare si o luna de zile pauza din cauza unor micsorari bugetare de la renault,am lucrat la sediul renault din pipera.Mediul de lucru de la RTR este foarte ok,majoritatea suntem de aceeasi varsta,se glumeste foarte mult,liderii de echipa de la renault sunt chiar de treaba.Acum depinde si de noroc,am intalnit si oameni care se plangeau de sefi stresanti,dar de astia poti sa dai peste tot.Legat de viata la sediul segula,treaba sta in felul urmator:ai folie pe geam(iti ia cateva zile sa te obisnuiesti),nu ai voie cu telefonul,asta e cea mai naspa chestie iar toaletele sunt prea putine pentru numarul de angajati.Acum legat de salariu,eu am inceput cu 1600,dupa un an mi s-a facut 2300 iar dupa doi an 2800.Am avut colegii care au inceput cu 2000 dupa un an au avut 2700,dar ei au avut mereu o oferta de la alta firma si au negociat altfel.
Majoritatea dupa doi ani se duc in Anglia la jaguar,salariile acolo sunt in jur de 3000 de lire pe luna,bani in mana.
Partea naspa la segula chiar si renault este posibilitatea de avansare,am colegii care au cinci ani departament si au aceeasi functie,eu recomand sa stati maxim doi ani,oricum dupa doi ani nu prea mai aveti ce sa invatati.

Salariu bun, mediu de lucru buni cu colegi tineri

12.12.2017 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Salariu ok, colegi tineri, majoritatea proaspat-absolventi, compania este situata intr-o zona centrala

O companie unde poti creste ca proaspat inginer de conceptie.

09.11.2017 - Angajat Full time Util (10)

Pro
Angajati tineri si prietenosi
HR prietenos
Pauza de masa inclusa

Segula este o firma de viitor, partenera Dacia, Renault, Peugeot si nu numai.

25.10.2017 - Angajat Full time Util (21)

Pro
- nu exista angajari pentru perioade determinate
- totul este legal, salariile sunt platite la timp, fara artificii, cat ai in acte atata primesti
- bonuri de masa
- formari gratuite in functie de proiectele pe care esti angajat
- personal ok
- management bun

Locuri de munca Bosch Romania (Robert Bosch SRL) Internship - Marketing Support | Bosch Bucharest
Bosch Romania (Robert Bosch ...
Locuri de munca Assystem Romania Specialist resurse umane
Toluna Romania
Locuri de munca Toluna Romania Internship - R&D - Back-end
Toluna Romania
Market researcher
Managemente bune strcuturat, posibilitate de avansare
Te poti dezvolta profesional si personal. Salariul la timp, tichete cadou de sarbatori.
Echipa foarte buna.
Office manager