Segula Technologies Romania

• Site: www.segula.ro

Evaluari companie Segula Technologies Romania

In cadrul companiei am invatat multe lucruri noi si utile.

31.08.2018 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Colectiv tanar si prietenos, pauza de masa, cursuri de formare franceza si engleza, salariul platit la timp.

Contra
Nu se ofera prime si bonusuri

Full time - Titu

Ok pentru cei care vin de pe bancile facultatii si cauta un loc de munca.

30.08.2018 - Full time Util (9)

Pro
Locatia sediului este ultracentrala langa Parcul Cismigiu, peste strada de Facultatea de Muzica. Daca ai bicicleta, exista la subsolul cladirii un rastel unde iti poti lasa in siguranta bicicleta deoarece parcarea este supravegheata in permanenta de catre cei de la paza. Mariri salariale individuale care se fac anual.

Ok pentru experiență și pentru un prim job.

31.07.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Angajare relativ ușoară după terminarea facultății. Salariile intra mereu la timp.

Despre Segula si Renault in mare

23.02.2018 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Lucrez de aproape trei ani la Segula,in afara de cele patru luni de formare si o luna de zile pauza din cauza unor micsorari bugetare de la renault,am lucrat la sediul renault din pipera.Mediul de lucru de la RTR este foarte ok,majoritatea suntem de aceeasi varsta,se glumeste foarte mult,liderii de echipa de la renault sunt chiar de treaba.Acum depinde si de noroc,am intalnit si oameni care se plangeau de sefi stresanti,dar de astia poti sa dai peste tot.Legat de viata la sediul segula,treaba sta in felul urmator:ai folie pe geam(iti ia cateva zile sa te obisnuiesti),nu ai voie cu telefonul,asta e cea mai naspa chestie iar toaletele sunt prea putine pentru numarul de angajati.Acum legat de salariu,eu am inceput cu 1600,dupa un an mi s-a facut 2300 iar dupa doi an 2800.Am avut colegii care au inceput cu 2000 dupa un an au avut 2700,dar ei au avut mereu o oferta de la alta firma si au negociat altfel.
Majoritatea dupa doi ani se duc in Anglia la jaguar,salariile acolo sunt in jur de 3000 de lire pe luna,bani in mana.
Partea naspa la segula chiar si renault este posibilitatea de avansare,am colegii care au cinci ani departament si au aceeasi functie,eu recomand sa stati maxim doi ani,oricum dupa doi ani nu prea mai aveti ce sa invatati.

Salariu bun, mediu de lucru buni cu colegi tineri

12.12.2017 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Salariu ok, colegi tineri, majoritatea proaspat-absolventi, compania este situata intr-o zona centrala

Locuri de munca Assystem Romania Specialist documentatie tehnica cu limba franceza
Assystem Romania
Locuri de munca Assystem Romania Catia V5 Design Engineer (Automotive)
Locuri de munca AKKA Romserv Analist Calitate
AKKA Romserv
Gaesti, Pitesti, Titu
Locuri de munca Assystem Romania Reception and Front-Desk Assistant
Locuri de munca Toluna Romania Survey Data Tester
Toluna Romania
Management care isi respecta angajatiiOportunitati de dezvoltare
Mediu de lucru bun, curatenie
-oameni faini-mediu de lucru placut-program flexibil
Area Sales Manager
PR Specialist