Seomaxim SRL

• Tel/Fax: 021.323.6666
    Site: www.seomaxim.ro

Evaluari companie Seomaxim SRL

O experienta absolut oribila

15.09.2016 - Fost angajat Part time Util (0)

Pro
Nu am nimic pozitiv de spus despre aceasta companie, dupa cum zice si proverbul "cine se aseamana se aduna"

Contra
Trebuie sa mentionez ca am lucrat la ei 4 luni pe post de copywriter. Aici ar fi foarte multe lucruri de zis, asa ca o sa le iau pe rand:
- au foarte putini angajati stabili (mai mult ca sigur din cauza tipologiei de oameni pe care ii angajeaza mereu pusi pe cearta). Asadar, fiecare are mult prea multe task-uri de indeplinit ca sa faca fata sau sa mai aiba timp sa relationeze cu ceilalti din echipa. Toata ziua ca un robot, pe cont propriu, si trebuie sa supravietuiesti constant stresului si certurilor de la birou/telefonice
- niciodata nu se tin de cuvant pentru copywriteri. La mine au tot promis ca imi dau de lucru dar nici macar banii la timp nu au fost in stare sa mi i dea
- ca o extra dovada de incompetenta au desfiintat sediul de la Bucuresti si l-au mutat la Campina. Probabil oamenii de la Bucuresti erau prea buni si aveau asteptari salariale prea mari pentru ei ca si "companie modesta"
- au un sistem de chat unde dureaza o zi ca sa iti raspunda cineva la o simpla intrebare, asta in cel mai bun caz

Ar fi mult prea multe de zis. Cel mai bine ar fi sa va lasati de acest domeniu. Din moment ce sunteti constant preocupati de domeniul "escorts" va recomand sa va transformati sediul de la Bucuresti in firma de videochat.

Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Fost angajat Part time pe functia de Copywriter in Bucuresti anul 2016
Perioada de munca este de mai putin de un an.

O experienta placuta

20.10.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Programul este ok. Atmosfera placuta. Respect fata de angajat. Orele suplimentare se platesc dublu...

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Seomaxim SRL

Cea mai placuta experienta

01.10.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Intotdeauna am avut doar motive de lauda pentru SEOMAXIM SRL.
Cand am nevoie de ajutor in cazul unui proiect primesc imediat feedback, sunt platit intotdeauna pentru orele suplimentare, salariul il primesc la timp si imi dezvolt cunostintele in fiecare zi cu ajutorul echipei SEOMAXIM SRL si a managerilor.

Nu merita osteneala.

14.05.2014 - Fost angajat Part time Util (0)

Pro
Atata vreme cat esti nemultumit de firma SEOMAXIM :( nu vad cum ai putea sa ai opinii PRO.

Locuri de munca UPA Solutions Accounts payable with hungarian
Last update: 12.07.2017
Locuri de munca Brainspotting SRL Accounts Receivable en francais
Brainspotting
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca Bombardier Transportation HR - Global Mobility, Delivery Advisor (m/f)
Bombardier
Cluj Napoca
Last update: 02.08.2017
Network engineer
  • Pachet gradinita copii
  • Al 13-lea salariu
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Network engineer