Siemens Romania

• Site: www.siemens.ro

Evaluari companie Siemens Romania

O companie care lucreaza ca in Evul Mediu. Nu exista automatizari, dorinta de a progresa sau de a se imbunatati procesele. Salarii mici comparativ cu pretentiile si conditiile oferite.

11.03.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Orarul de la 8 la 16:30.

Contra
In companie inca se lucreaza cu Indigo. Nu exista automatizat. Angajatii nu stiu sa foloseasca Excelul. Angajatii printeaza orice document, inclusiv emailul pe care ulterior il capseaza si il pun in dosare cu sina. Angajatii sunt batrani, necomunicativi, nu sunt dispusi sa te ajute sa te integrezi in echipa. Admosfera sumbra, conditiile de munca din birou proaste (nu exista suficienta lumina, caldura, multe birouri mizerabile). Managementul nu comunica cu angajatii.

Sa fie sinceri la interviu cu potentialul angajat si sa se specifice tehnicile de munca arhaice. Sa nu mai stea inchis in biroul sau de manager si sa fie prezent pe floor alaturi de echipa. Sa se incerce automatizarea unor procese si sa se renunte la capsatul mailurilor in dosar cu sina.

Full time - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Experienta placuta, oameni faini de la care ai ce sa inveti

28.02.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Oameni faini de la care ai ce sa inveti.

Companie multinationala de top

27.02.2019 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Stabilitate, flexibilitate, posibilitatea de a contribui la proiecte de anvergura. Principiile globale ale companiei, de exemplu oportunitati egale, etc., se aplica fara rezerve si in Romania.

Management Roman

28.01.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Salariu, timp de lucru

Oferte care ti s-ar potrivi

Companie de top

01.01.2019 - Angajat Full time Util (6)

Pro
firma de renume international

Ideala pentru a invata.
Ofiter bancar retail
Mediu de lucru profesionist.
Sys Admin
Se poate lucra de acasa.
Concurs
Operator Introducere ...