Sky Consult Group

Consultanta

• Site: www.skyconsult.net / www.skyconsult.com

Evaluari companie Sky Consult Group

Probabil al 2lea loc de munca preferat al meu

19.06.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Teamleader de nota 10

Contra
Cresterile salariale aproape = 0 , in jur de 3-5% pe an , cand la interviu s-a promis undeva intre 10-12%.

Beneficii oarecum slabe (standard) fata de alte companii

Colegi rautaciosi , hateri , daca te invoiesti ies dicutii

Unul dintre colegii de helpdesk are in jur de 50 de ani , si sunt situatii in care se vede gandirea diferita fata de tineret

Tineti-va de cuvant cu ce spuneti la interviu.

Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Fost angajat Full time pe functia de Helpdesk Support technician in Bucuresti anul 2017
Perioada de munca este de 1 - 2 ani.

Cultura si valori

Fiecare zi ofera o noua provocare prin care imi imbunatatesc skill-urile sau dobandesc altele noi.

04.09.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Consider ca principalele atuuri ale firmei sunt: colectivul frumos - format din persoane pregatite corect profesional dar si sociabile si deschise care creeaza o ambianta de lucru placuta si linistita, programul de lucru (9-18) - reprezinta un interval orar optim pentru desfasurarea activitatilor in care pauza de masa este luata la alegerea fiecaruia, politica firmei - permite si angajarea studentilor si educarea acestora prin activitatile intreprinse, oferind o rampa de initiere pentru piata muncii.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Sky Consult Group

O echipa de profesionisti

02.09.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Mediul de lucru foarte placut, o echipa foarte unita, nivel ridicat de profesionalism

Cultura si valori

Companie imatura cu management american.

18.08.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Pauza de masa cat vrei tu

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Customer Logistic Specialist - Manufacturing TSR
Continental
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca HR Gold Fullstack developer
HR Gold
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 02.07.2017
Locuri de munca Professional HR Operator firma telecomunicatii Cluj Napoca/Bucuresti
Professional
BUCURESTI, Cluj Napoca