Social PR

• Tel: 0764.844.444
    E-Mail: cv@socialpr.ro
    Site: www.socialpr.ro

Evaluari companie Social PR

Un videochat mascat sub numele de Asistent relatii clienti si moderatoare forumuri topicuri pentru platforma CRAIGLIST

13.06.2018 - Full time Util (9)

Pro
Nu exista nimic bun la aceasta companie!!!!!

Contra
Au anunturi de angajare pentru platforma CRAIGLIST GLOBAL si prima oara te cheama la un interviu (nr tel (0767444441) in Piata Victoriei Strada Buzesti Offices Center cladirea cu numarul 72 etajul 4! Interviul se face in grup de mai multe persoane si se promite salariu 2400 si bonusuri ce ajung pana la 3500 lei net. Doamna de acolo iti spune ca vei lucra pe platforma CRAIGLIST si vei raspunde clientilor la intrebari de genul : Cum ma loghez pe platforma? Cum schimb parola? Cum sterg contul? Cum postez anunt? etc.. Se spune ca sistemul emite automat 3 variante de raspuns pentru fiecare client si tu doar trebuie sa alegi o varianta corecta din cele 3!
Dupa acest prim interviu care este cu totul o minciuna, esti chemata la unul din cele doua sedii ale lor si anume Crangasi si Piata Romana.
Eu am fost chemata la Piata Romana pe strada Jules Michelet nr 11 de catre Elena Caraiman nr tel 0785854004
Aici are loc un al doilea interviu in care ti se va spune ca nu se lucreaza cu sistemul pentru ca este greoi si se doreste fidelizarea clientilor!
Se stabileste o a treia intalnire in care ti se prezinta mediul de lucru. Este total diferit de ceea se spuna in interviu si esti pusa in fata unor reflectoare si camere de filmat si vorbesti cu toti mosii din UK!!!!
Eu am ramas socata cand am intrat acolo unde o fata facea videochat, ea imi explica cum poti vorbi orice cu clientii si eu intrebam unde e forumul, unde e platforma CRAIGLIST in timp ce un mos ii cerea sa i vada picioarele sexy la camera!!! In concluzie, daca nu doriti sa fiti mintite si nu va pasioneaza videochatul, feriti-va de acest anunt!

Ii sfatuiesc sa spuna adevarul in anunt, ca nu se cauta agenti relatii clienti si nici moderatoare topicuri forum, se cauta fete pentru videochat!

Full time - Videochat - Bucuresti

Locuri de munca Ziarul Bursa Ziarul BURSA angajeaza reporter Auto