Angajator transparent

Softbinator Technologies

Evaluări companie Softbinator Technologies

Se poate și altfel!

12.11.2020 - Angajat - Part time

Pro
Se preocupă de activități extra
Ți se acordă încredere
Se încurajează inițiativele

Contra
Funny guys, personal îmi place aptitudinea dar am observat că sunt și persoane mai sensibile

Mereu sunt chestii care pot fi îmbunătățite dar cred că meritați doar încurajări momentan pentru că doar așa se poate demonstra că avem și angajatori mișto în Ro

Angajat - Part time - Bucuresti - Marketing
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O cultura organizationala rara (in cel mai bun sens posibil)

12.11.2020 - Angajat - Full time

Pro
1. Managementul companiei are o viziune foarte puternica si foarte clar conturata. Asta are ca efect o directie clara si ascendenta a intregii organizatii.
2. Imbinarea optima din punctul meu de vedere intre dorinta de a obtine performanta si nevoia unei vieti echilibrate, in care sa mai existe si alte preocupari in afara de munca.
3. Ca urmare, echipa creata e foarte misto :) Colegii sunt pasionati de ce fac, si poti invata multe de la ei.
4. Ai sansa sa te dezvolti si sa inveti o multime de lucruri (atat profesionale, cat si ca dezvoltare personala).

The place to be

11.11.2020 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Oportunitate de crestere
Mediu prietenos
Spatii de relaxare
Oameni faini
Proiecte misto
Locatie ultracentrala si WFH

Acasă, la job, la școală (învăț și predau): Toate în cadrul Softbinator

11.11.2020 - Angajat - Full time

Pro
Softbinator continuă a fi pentru mine locul unde simt că sunt acasă, la job și la școală în același timp. Simt că pot să mă relaxez, să transform abilitățile mele în produse reale, să fiu plătită pentru ceea ce fac, să pot învăța singură sau împreună cu cei mai apropiați de mine, dar și să predau mai departe.

O companie cu rezultate interesante in 2020

09.11.2020 - Angajat - Full time

Pro
Viteza de creste a companiei, inclusiv in pandemie.
Majoritatea clientilor sunt din afara tarii si avem ocazia sa lucram la produse internationale.
Orientarea pe produs a companiei si abordarea super Agile.
Investitiile facute si atragerea de parteneri de renume.
Management deschis la discutii si solutii.
Se simte transformarea intr-o companie din ce in ce mai solida.

Conectează-te cu Softbinator Technologies prin rețele sociale
Beneficii companie
Galerie foto
Noutăți Softbinator Technologies
Inside Softbinator - A short Inside Story from our QA girl, Oana Mihai!"Hey! My name is Ionela but my friends call me Oana. I’m ...
Inside Softbinator - A short Inside Story from Mihai Gurau, .NET Developer"I always liked playing. Toying with things kept my ...
Inside Softbinator - A short Inside Story from Andrei Cătălin Dinică"Hello there! My name is Andrei and I’m one of the ...