Angajator transparent

Softbinator Technologies

Evaluări companie Softbinator Technologies

Un job peste asteptari

26.07.2021 - Angajat - Full time

Pro
Fiind primul loc de munca, nu stiam ce presupune o companie IT, desigur, aveam asteptari, insa au fost depasite.
- Birou open space, localizat central, aproape de Universitate, dotat cu sala de jocuri, spatii de relaxare + FIFA :)
- Program flexibil
- Work from home
- Se lucreaza mereu cu ultimele tehnologii aparute
- Evenimente interne numeroase, fun si bine organizate
- Implicarea in educarea si cresterea comunitatii
- Inveti foarte multe de la oamenii din echipa, si te ajuta oricand ai vreo problema

Contra
Nimic de reprosat

Angajat - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Keep up! ツ

26.07.2021 - Angajat - Full time

Pro
1. Sediul firmei se afla la aproximativ 3 minute de Universitate.
2. Se lucreaza cu tehnologii noi.
3. Activitati variate.
In cazul in care simti ca vrei sa iei o pauza o poti face in diverse moduri deoarece ai posibilitatea de a asculta muzica si a cocheta cu pick up-ul existent in bar, poti sa te delectezi citind o carte, sa iti exersezi skill-urile in a face cafea la espressor, poti folosi nap room-ul pentru si mai multa deconectare sau, pur si simplu, poti alege sa faci ceva mai activ folosind sala de jocuri care iti poate pune atat mintea, cat si fizicul in actiune
4. Colectiv primitor care sare in ajutor in cazul in care intampini o problema.
5. Program flexibil.

Dream job!

03.06.2021 - Angajat - Full time

Pro
Oamenii de aici sunt super faini! Imi plac evenimentele organizare de oamenii din companie ca sa ne cunoastem mai bine intre noi si sa aflam mia multe despre proiectele la care lucreaza ei.
Apreciez si workshopurile interne, desi pana acum au fost doar notiuni basic. Sunt interesat sa particip la unele mai avansate.
Recent se strange din ce in ce mai multa lume la birou. E great sa mai socializeze in persoana, pe unii nu i-am mai vazut de peste un an de zile.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie prietenoasa unde te poti dezvolta pe plan profesional si chiar si personal.

31.05.2021 - Fost angajat 2021 - Full time

Pro
Fiind primul meu job, am intalnit multe persoane prietenoase care au avut rabdare cu mine si mi-au explicat lucrurile pe care nu le intelegeam.

Companie ca-n filme!

28.05.2021 - Angajat - Full time

Pro
- Gestionarea foarte buna a situatiei pandemice. Oamenii s-au simtit in continuare engaged si conducerea s-a asigurat ca toata lumea ramane motivata si happy.

- Evenimentele interne sunt foarte interesante, au ajutat mult la intarirea relatiilor din interiorul echipelor, dar si intre acestea. In special in contextul pandemiei au fost extrem de utile.

- Ritmul de crestere al companiei este impresionant. Putem vedea constant cum apar proiecte noi si echipa se mareste in jurul nostru :)

- Ai cam tot ce-ti trebuie pentru a-ti face treaba intr-un mediu creativ si relaxat.. de la echipamentele de lucru de ultima generatie, la spatiul de joaca(biliard, ping-pong, darts, foosball, playstation si airhockey), la bauturi racoritoare, aparat pentru fresh de portocale si un bar cu expressor profesional.

- Se promoveaza constant angajatii pe retelele de socializare (daca doresc desigur), in diverse short-clips.. multe dintre ele realizate spontan.

- Colegii sunt high skilled dpdv tehnic (indiferent de senioritate), poti discuta orice problema legata de dezvoltare (si nu numai) cu ei.

- Se incurajeaza self managed attitude, mentalitate care te ajuta foarte mult in dezvoltarea profesionala.

Conectează-te cu Softbinator Technologies prin rețele sociale
Beneficii companie
Galerie foto
Noutăți Softbinator Technologies
Softbinator Technologies, companie de product development, specializată în designul, dezvoltarea și lansarea pe piață de produse ...
Bittnet, un grup de companii cu activităţi de training şi integrare soluţii de IT, a finalizat discuţiile privind achiziţia unui ...
Andrei Pitiș, fondator al Vector Watch, business vândut americanilor de la Fitbit cu 15 milioane de dolari și care și-a ...