Angajator transparent

Softbinator Technologies

Evaluări companie Softbinator Technologies

25.12.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Echipa ok, oameni care incearca sa faca ceva cu viata lor.

Contra
Management shady, taieri de salariu, comunicari cu jumate de gura, nu e un mediu de progres.

Get your shit together and stop dreaming about airplanes.

Fost angajat 2020 - Full time - Bucuresti - Software Developer
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Se poate și altfel!

12.11.2020 - Angajat - Part time

Pro
Se preocupă de activități extra
Ți se acordă încredere
Se încurajează inițiativele

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O cultura organizationala rara (in cel mai bun sens posibil)

12.11.2020 - Angajat - Full time

Pro
1. Managementul companiei are o viziune foarte puternica si foarte clar conturata. Asta are ca efect o directie clara si ascendenta a intregii organizatii.
2. Imbinarea optima din punctul meu de vedere intre dorinta de a obtine performanta si nevoia unei vieti echilibrate, in care sa mai existe si alte preocupari in afara de munca.
3. Ca urmare, echipa creata e foarte misto :) Colegii sunt pasionati de ce fac, si poti invata multe de la ei.
4. Ai sansa sa te dezvolti si sa inveti o multime de lucruri (atat profesionale, cat si ca dezvoltare personala).

The place to be

11.11.2020 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Oportunitate de crestere
Mediu prietenos
Spatii de relaxare
Oameni faini
Proiecte misto
Locatie ultracentrala si WFH

Acasă, la job, la școală (învăț și predau): Toate în cadrul Softbinator

11.11.2020 - Angajat - Full time

Pro
Softbinator continuă a fi pentru mine locul unde simt că sunt acasă, la job și la școală în același timp. Simt că pot să mă relaxez, să transform abilitățile mele în produse reale, să fiu plătită pentru ceea ce fac, să pot învăța singură sau împreună cu cei mai apropiați de mine, dar și să predau mai departe.

Conectează-te cu Softbinator Technologies prin rețele sociale
Beneficii companie
Galerie foto
Noutăți Softbinator Technologies
Softbinator Technologies, companie de product development, specializată în designul, dezvoltarea și lansarea pe piață de produse ...
Bittnet, un grup de companii cu activităţi de training şi integrare soluţii de IT, a finalizat discuţiile privind achiziţia unui ...
Andrei Pitiș, fondator al Vector Watch, business vândut americanilor de la Fitbit cu 15 milioane de dolari și care și-a ...