Evaluări companie Softbinator Technologies

Smart people, nice team

16.10.2020 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
- Oameni faini de la care ai ce invata
-Se Lucrează în echipa și poți învață multe chestii tehnice

Contra
-Nimic de reprosat

Fost angajat 2018 - Full time - Bucuresti - Recruiter
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Tech built by actual humans

08.10.2020 - Angajat - Full time

Pro
Biroul este foarte fain si oamenii din el sunt si ei foarte faini!
Opinia ta conteaza: atat pe proiect (sugestiile mele au aparut in aplicatie in productie), cat si in viata la birou, chiar esti incurajat sa propui moduri de a imbunatati lucrul in echipa.
Ne petrecem o buna parte din zi la munca, alaturi de colegi. Aici am fost primit calduros in colectiv si mi-am facut o groaza de prieteni. Poti sa ceri feedback oricand, iar sefii sunt cei care dau tonul atunci cand e vorba de distractie.
Proiectele sunt interesante, se lucreaza cu tehnologii noi. Nu se lucreaza pe code-baseuri invechite cu arhitecturi din mileniul trecut.
Ai ocazia sa te afirmi, sa inveti lucruri noi. Si exista colegi experti pe orice tehnologie, deci mereu ai pe cine sa intrebi daca te blochezi.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Locul in care vreau sa fiu zi de zi

30.09.2020 - Angajat - Full time

Pro
Softbinator Technologies este locul in care am crescut accelerat si unde vreau sa raman foarte mult timp. Este greu sa gasesti un mediu in care sa te simti ca acasa - biroul sa fie construit astfel incat sa iti dea impresia asta si sa te faca sa fii cat mai comod atunci cand lucrezi, parerea ta sa conteze, sa fii ascultat de oamenii din jurul tau. Eu am avut norocul sa am parte de asa ceva si nu ma satur sa merg in fiecare zi la birou si sa lucrez de acolo.
De cand sunt aici am invatat sa joc si ping pong si curand cred ca o sa imi bat prietenii la biliard, pentru ca asa imi place sa ma relaxez dupa cateva ore de munca.
Cafeaua - cafeaua este ceva extraordinar. Aparatul profesional pe care il avem este minunat si putem sa ne bucuram de el in fiecare zi si de zona de mese amenajata, alaturi de muzica buna la pick-up.
Desi suntem intr-o crestere continua, un nou venit nu se simte pentru ca se integreaza imediat si ma bucur sa vad ca vin din ce in ce mai multi oameni faini.

All you need

30.09.2020 - Angajat - Full time

Pro
Toate lucrurile legate de Softbinator sunt misto. De la locatie, la birou, la proiecte, la oameni. Desi nu e o firma mica, tot se simte atmosfera de familie. Pandemia si wfh a stricat un pic acest lucru, insa e nice si sa existe intelegere din partea companiei si sa poti lucra de acasa in astfel de momente.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Bucuresti, Constanta,

Etica locului de munca este acasa in acasta companie

25.09.2020 - Angajat - Part time

Pro
Efortul pentru a garanta succesul presupune ca ne cunoastem mai mult de sarcina de srviciu. Prieteni dar inainte sunt sarcinile. Locul unde este disciplina si advertismentul te ajuta sa te ridici la valoare. Este locul unde impreuna ne facem viata mai usoara.
Cariera mea este pregatita sa faca urmatorul pas catre succes ! alaturi de Softbinator.

Conectează-te cu Softbinator Technologies prin rețele sociale
Beneficii companie
Locuri de muncă Softbinator Technologies
Softbinator Technologies
Full time / Medium level (2-5 Ani)
Ultima actualizare: 21.10.2020
Softbinator Technologies
Full time / Entry level (< 2 Ani)
Ultima actualizare: 30.09.2020
Softbinator Technologies
Full time / Entry level (< 2 Ani)
Ultima actualizare: 21.10.2020
Galerie foto
Noutăți Softbinator Technologies
Inside Softbinator - A short Inside Story from our QA girl, Oana Mihai!"Hey! My name is Ionela but my friends call me Oana. I’m ...
Inside Softbinator - A short Inside Story from Mihai Gurau, .NET Developer"I always liked playing. Toying with things kept my ...
Inside Softbinator - A short Inside Story from Andrei Cătălin Dinică"Hello there! My name is Andrei and I’m one of the ...