Spyshop SRL

• www.spy-shop.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Spyshop SRL

O companie care stie sa isi respecte si protejeze angajatii!

15.10.2019 - Angajat - Full time

Pro
1. Un colectiv tanar si plin de energie.
2. Un spatiu de lucru curat si modern, au propria lor cladire pe 2 etaje.
3. Cafea si fructe gratuite.
4. Pauza de masa suportata de catre angajator.
5. Un loc unde toata lumea respecta pe toata lumea.
6. Bonus de performanta.
7. Posibilitatea de avansare daca iti dai interesul.

Contra
Singurul lucru pe care pot sa il scriu in aceasta rubrica este locatia, este in afara orasului, departe de centrul Timisoarei. Pentru unii acest lucru este o bulina neagra. Pentru mine sincer... este o bulina verde deoarece drumul pana la lucru este mai liber iar aerul in zona sediului este curat, fiind langa padure.

As recomanda acestei companii sa creeze mai multe cursuri de specializare.

Angajat - Full time - Timisoara - Content editor
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Un colectiv nemaipomenit!

06.07.2018 - Angajat - Full time

Pro
Este locul unde ma simt cel mai bine dintre toate locurile unde am lucrat si asta datorita colegilor si managerului nostru de departament. Este un loc minunat cu oameni frumosi si tineri, abia astept sa termin concediul si ma reintorc la birou.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie deosebita

07.01.2018 - Angajat - Full time

Pro
Mediul de lucru si ambianta sunt deosebite fata de alte locuri unde am lucrat, ma refer la sediul foarte modern, nou, curat dar si la echipa atat din departamentul meu cat si din celalte departamente.
Salariul este foarte bun, din ce stiu eu la toata lumea, peste media din Timisoara.
Foarte important este de altfel faptul ca aici lumea este egala, esti respectat, managerii de departamente sunt oameni extraordinari.
Beneficiile pe langa salariu sunt bonusurile de performanta, prime de paste si Craciun, apa, cafea, fructe gratis, abonament la medlife, teambuilding-uri si poate am mai si uitat cateva din ele.
Avem spatii de relaxare, bucatarie utilata, foisor de fumat, zona este foarte frumoasa, langa lac si padure.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Locuri de muncă