Stefanini Romania

Evaluări companie Stefanini Romania

Oportunitati de dezvoltare mari, salarii acceptabile spre mici.

20.02.2020 - Angajat - Full time

Pro
Te invata de la zero atata timp cat depui efort sa inveti.

Contra
Salarii mai mici decat piata, care totusi se compenseaza prin intelegere si flexibilitate,
Pe unele proiecte daca esti rapid si termini repede ce ai de facut esti recompensat cu mai mult munca.

Puneti mai mult accent pe angajati. Unii project manageri au impresia ca daca unii oameni termina lucrurile mai repede este de datoria lor sa faca in continuare alte lucruri pentru a ajuta echipa. In teorie suna bine. In practica asta e cea mai buna metoda de a face angajatii sa plece.

Angajat - Full time - Bucuresti - Service desk engineer
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Perfect pentru a invata.

19.02.2020 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Colegi faini, poti invata foarte multe, traininguri gratuite ca sa te poti dezvolta in ce directie vrei, apprenticeships pentru pozitiile de specialist, promovari din intern.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Bun ca rampa de lansare ori ca job entry-level

18.02.2020 - Angajat - Full time

Pro
Unele proiecte au KB-ul foarte bine documentat.
Procesul de comunicare dintre angajati este facut exact cum trebuie.
Atmosfera la locul de munca, implicit si colegii (asta depinde foarte mult de proiect)
Poti avansa foarte usor de pe proiectele mari

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

No tech training,only specific to project. This is not IT company unless you are a developer.

17.02.2020 - Angajat - Full time

Pro
6 day additional vacantion per year

Rampa de lansare

13.02.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Iti poti face o parere despre cele mai multe ramuri ale IT-ului.

Conectează-te cu Stefanini Romania prin rețele sociale
Noutăți Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...