3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Ai loc de invatat si de dezvoltat.

20.11.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Promovarile sunt interne.

Contra
Salarii mici si turnover mare.

Full time - Bucuresti

Vineri, 07 Feb 2020
Bună, mulțumim pentru comentariu! Într-adevăr, ne dorim să ne promovăm în primul rând colegii, pentru că asta ne ajută să fim mai uniți și mai puternici ca echipă.

O experienta frumoasa

18.11.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Mediul de lucru
Colegii

Vineri, 07 Feb 2020
Mulțumim tare mult pentru aprecieri și pentru cele 5 stele. Faptul că atmosfera este un lucru apreciat la noi e o dovadă în plus că avem o echipă frumoasă și valoroasă, care muncește cu pasiune, dar se și distrează pe măsură. Îți dorim mult succes pe viitor!

Mediu de lucru placut, colegi de treaba.

12.11.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
- Mediu de Lucru placut
- Colegi care te ajuta
- Team-Buildinguri

Vineri, 07 Feb 2020
Mulțumim mult pentru acest review, ne bucurăm că ai punctat aspecte care țin de atmosfera de lucru și de colegi. Înseamnă că am reușit ce ne-am propus în primul rând: să avem o echipă unită și oameni care vin cu bucurie la birou. Mulțumim și pentru aspectele mai puțin plăcute pe care le-ai semnalat, ne ajută să ne îmbunătățim. Mult succes!

Buna rampa de lansare in IT

07.11.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Buna rampa de lansare in IT. Oportunitati de avansare

Marti, 12 Nov 2019
Bună și mulțumim pentru comentariul tău. Ne străduim să fim un bun punct de pornire în carieră, dar și să oferim numeroase oportunități de promovare celor care rămân alături de noi. Îți dorim mult succes!

Experiență buna overall, dar poate diferi de la un proiect la altul, in funcție de management

30.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Posibilități de creștere

Marti, 12 Nov 2019
Bună, îți mulțumim pentru review. Într-adevăr, investim mult în trainingul și în dezvoltarea colegilor noștri și încercăm să le oferim tuturor posibilități de avansare cât mai promițătoare, astfel că ne bucură că ai menționat acest aspect. Mult succes în carieră!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...