3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Un loc unde te poți dezvolta

08.04.2019 - Fost angajat Util (6)

Pro
Training foarte bine structurat , colegi super

Contra
Team leaderi prea puțin pregătiți

Bucuresti

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim pentru comentariul tău și pentru faptul că ne-ai recomanda cunoscuților. Părerea colegilor noștri e foarte importantă pentru noi, pentru că ne dorim ca perioada de muncă din companie să fie cât mai lungă și mai plăcută, așa că ne este foarte util feedback-ul tău.

Am mai lucrat in 3 companii de gen inainte - la Stefanini a fost cel mai ok.

08.04.2019 - Angajat Full time Util (10)

Pro
Mediu de lucru decent, facilitati gen cafea gratuita, curatenie, etc., computere performante in general, ai parte de flexibilitate de program daca nu exagerezi (adica poti sa te invoiesti 2 sau 5 ore, sa zicem, ca sa-ti rezolvi o problema, si sa recuperezi ulterior. Proiecte diverse, mai mult sau mai putin tehnice, promovarile se fac din randul angajatilor si ai sanse reale daca esti bun.
Salariile se inscriu in media pe acest domeniu, adica mai mare decat cele mici :)
Per total, Stefanini e de recomandat.

Vineri, 07 Iun 2019
Bună! Mulțumim pentru opinia ta onestă și pentru recomandare. Asemenea evaluări ne sunt de ajutor pentru a ne evalua permanent mediul de lucru și sistemele de promovare și te asigurăm că vom ține cont de comentariul tău în stabilirea și verificarea procedurilor de feedback, evaluare și promovare.

O experienta satisfacatoare

04.04.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
salariu atractiv, atmosfera placuta de lucru

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim foarte mult pentru recomandarea ta! Ne bucurăm să vedem că ai apreciat condițiile noastre salariale și mediul de lucru. Desigur, ne dorim ca perioada de lucru pentru toți colegii noștri să depășească un an, așa încât apreciem comentariul tău și vom căuta să vedem cum anume putem ameliora acest aspect.

Experienta depinde de proiect

03.04.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
-ca angajat in Stefanini, implicit service desk technician ajungi sa inveti foarte multe pe partea de troubleshooting, e ideal sa te lansezi in IT.
-la fel si pe partea de limba ajungi sa dezvolti foarte bine limba ( germana, franceza etc )
-pachet salarial ok 3500-4000ron net ( cel putin pe germana )

Salarii pe masura, oameni tineri, mediu primitor, oportunitatea de a creste

28.03.2019 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Companie in crestere in Romania, multe proiecte disponibile, pe multe limbi straine, job stabil

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, mulțumim pentru acest review atât de pozitiv! Ne bucură faptul că ai parte de o experiență plăcută în compania noastră și că ai recomanda Stefanini cunoscuților. De asemenea, în funcție de proiecte și clienți, încercăm să le oferim tuturor colegilor proiecte cât mai interesante care să le fie de ajutor în dezvoltarea profesională.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...