Evaluari companie Stefanini Romania

Un mediu de lucru fain, dar cu un management cam slab.

19.05.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Colegii in general super super faini, mediul de lucrul e placut,
Firma ofera pentru fiecare echipa un buget de iesit in oras (30 ron), o data pe luna, lucru care promoveaza viata sociala
Decont de transport pana la 100 ron
Cafea gratis, teambuilding anual
Masa de jocuri , cu ping pong, fotbal de masa

Contra
Managerii nu stiu sa isi aprecieze cum trebuie oamenii buni din firma, si nu vorbesc (doar) de cazul meu.

Full time - Web Developer - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Vineri, 07 Iun 2019
Bună! Mulțumim pentru opinia ta onestă și pentru recomandare. Asemenea evaluări ne sunt de ajutor pentru a ne evalua permanent mediul de lucru, structurile de management, sistemele de promovare și te asigurăm că vom ține cont de comentariul tău în stabilirea și verificarea procedurilor de feedback, evaluare și promovare. Mulțumim și pentru aspectele semnalate cu privire la manageri, ca și pentru trecerea în revistă a beneficiilor și facilităților pe care le-ai apreciat.

It's a nice place to start your career, but definitely not the best.

17.05.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
- Colleagues
- Massage sessions
- Free coffee

E o companie serioasa, unde poti sa stai multi ani si nu trebuie sa faci griji ca pierzi locul de munca.

16.05.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Atmosfera placuta la birou intre colegi.

Vineri, 07 Iun 2019
Bună! Mulțumim pentru părerile deschis exprimate și pentru faptul că recomanzi compania noastră cunoscuților. Te asigurăm că măririle de salariu există, ele fiind însă corelate nu numai cu timpul petrecut în companie, dar și cu rezultatele obținute în acest timp și progresele profesionale făcute.

Management foarte slab pregatit! Lipsa de implicare si profesionalism!!

16.05.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Salariul decent, colectiv ok

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Ne pare rău că experiența de lucru în compania noastră nu te-a determinat să-ți formezi o opinie favorabilă sau să o recomanzi cunoscuților. Lucrând în majoritatea situațiilor pentru clienți internaționali, standardele noastre de calitate și de etică a muncii sunt aliniate la cele internaționale. Am reținut comentariul tău cu privire la management și am aprecia dacă ne-ai putea transmite într-un mesaj mai multe detalii sau contexte concrete ca să ținem cont de ele pentru viitor și să ne putem îmbunătăți activitatea.

Loc bun pentru dezvoltare

26.04.2019 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Echipa foarte ok,
Oameni de la care ai multe de invatat
Oportunitati de avansare
Proiecte diverse

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim pentru opiniile oneste și pentru faptul că recomanzi compania noastră cunoscuților. Am reținut comentariul tău cu privire la gradul de încărcare al persoanelor cu rezultate bune, vom încerca să identificăm situațiile specifice și să le remediem.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...