Evaluari companie Stefanini Romania

A great start. Oameni smart, prietenosi, dispusi sa ajute.

04.10.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
- multe traininguri
- asigurare medicala
- 27 zile concediu platite
- posibilitatea de a lucra de acasa
- 300 lei in plus petru beneficii cum ar fii transport, meal vouchers, tickete vacanta, etc.
- posiblitatea de avansare rapida

Contra
- depinzand de proiect, pe unele volumul de munca este mare
- ajungi sa te plafonezi daca stai prea mult pe aceeasi pozitie
- interes prea putin pentru oameni si nevoile lor din partea conducerii. Business is more important than people.

Full time - Trainer - Bucuresti
Perioada de munca este de peste 10 ani.

Marti, 12 Nov 2019
Bună și mulțumim pentru toate aspectele pozitive pe care le-ai semnalat. Cu atâtea plusuri, sigur putem rezolva împreună orice probleme. Feedback-ul tău aici ne ajută în primul rând pe noi să fim mai buni și să avem o perspectivă 360 asupra lucrurilor, dar suntem convinși că o discuție față în față ar fi și mai eficientă. Te așteptăm oricând la departamentul HR.

Am avut multe de invatat

03.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
Poti evolua rapid

Marti, 12 Nov 2019
Dezvoltarea personală și profesională, precum și găsirea celor mai bune oportunități de promovare pentru fiecare coleg în parte sunt mereu printre prioritățile noastre. Îți mulțumim mult pentru review și îți dorim succes!

Este o companie buna, in care poti sa avansezi.

29.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (2)

Pro
Mediul de lucru
Salariul mare
Flexibilitate
Beneficiile

Marti, 12 Nov 2019
Bună, îți mulțumim tare mult pentru toate aspectele semnalate, ne ajută să ne îmbunătățim abordarea, mediul de lucru, procedurile interne. Îți dorim succes în carieră!

Promitatoare dar in acelasi timp foarte dezamagitoare.

26.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
Compania in sine este foarte in regula, workshopuri frecvente, posibilitati de a participa la diverse activitati, echipa HR foarte draguta, mediul de lucru super

Marti, 12 Nov 2019
Ne este de mare ajutor review-ul tău și îți mulțumim că ne-ai semnalat aceste aspecte. Încercăm să luăm mereu pulsul colegilor. La noi, la departamentul de HR, ușa este mereu deschisă, astfel că ne pare rău că nu am aflat în timp util de lucrurile mai puțin pozitive cu care te-ai confruntat. Încercăm să identificăm punctele nevralgice și să le remediem. Mult succes în carieră!

Compania placuta

23.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
Curatenie
Profesionalism
Atitudine calda
Creativitate

Joi, 26 Sept 2019
Bună și mulțumim frumos pentru review. Ne bucură că avem foști colegi care au aprecieri așa bune la adresa noastră, la capitole precum Oportunități de avansare, Pachet salarial sau Proceduri și valori. Mulțumim și pentru aspectele mai puțin bune pe care ni le-ai semnalat, te asigurăm că facem în fiecare zi eforturi să fim mai buni, mai bine pregătiți și mai flexibili.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...