Evaluari companie Stefanini Romania

O companie flexibila.

07.02.2019 - Angajat Full time Util (9)

Pro
- work from home full time sau partial
- ofera angajatilor un mediu de lucru placut
- face tot posibilul pentru a imbunatatii conditiile de munca (face modificari in urma feedbackurilor de la angajati)
- multe alte beneficii

Contra
- rezolvarea ticketelor de catre IT dureaza uneori cateva zile, chiar si cand sunt urgente.

Full time - Senior Software Developer - Bucuresti
Perioada de munca este de peste 10 ani.

Joi, 14 Feb 2019
Bună, apreciem că ne-ai lăsat acest feedback. Ne bucură faptul că apreciezi mediul de lucru, întrucât acesta și atmosfera de la birou sunt elemente foarte importante pentru noi. Mulțumim și pentru aspectul mai puțin plăcut pe care ni l-ai semnalat. Te încurajăm să ne adresezi astfel de situații problematice și în mod direct, ca să încercăm să găsim soluții cât mai bune pentru acestea, împreună.

Foarte placut.

04.02.2019 - Fost angajat Util (5)

Pro
Mediu de lucru placut.

Joi, 14 Feb 2019
Bună, îți mulțumim pentru review și pentru feedback-ul pozitiv. Ne bucură că ai avut o experiență plăcută în cadrul Stefanini și că ai recomanda compania noastră cunoscuților.

OK pentru entry level

31.01.2019 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Ok pentru a obtine experienta

Joi, 14 Feb 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review. Într-adevăr, ne bucurăm să fim un mediu propice pentru cei care se află la început de drum, oferindu-le traininguri și cursuri. Promovările în cadrul companiei noastre se realizează în funcție de proiectele aflate în desfășurare, dar și conform abilităților, performanțelor și experienței colegilor, care trebuie să fie cât mai potrivite cu specificațiile jobului. Opțiunea de a lucra de acasă/work from home depinde, de asemenea, de proiectele în desfășurare, însă încercăm mereu să le oferim colegilor posibilitatea de a avea un program flexibil, adaptat nevoilor lor.

Experienta 1 an

20.01.2019 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Salarii decente pentru Sibiu

Miercuri, 23 Ian 2019
Bună, apreciem că ai lăsat acest review. Încercăm să investim permanent în dezvoltarea profesională a colegilor noștri prin cursuri și traininguri, astfel încât să avem mereu o echipă bine pregătită, la toate nivelurile ierarhice. Însă, desigur, există mereu loc de mai bine, iar orice feedback ne ajută să ne îmbunătățim.

Ok. Pentru cei ce nu au avut nici o experienta intr-o multinationala.

20.01.2019 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Daca nu ai avut experienta pana acum intr-o corporatie poti incepe aici . Program flexibil.

Miercuri, 23 Ian 2019
Bună, mulțumim pentru acest review, ne bucură faptul că ai recomanda Stefanini cunoscuților. Într-adevăr, în funcție de proiecte și clienți, încercăm să le oferim colegilor posibilitatea de a avea un program flexibil, adaptat preferințelor lor. De asemenea, oferim traininguri și cursuri care sunt de ajutor în dezvoltarea profesională, inclusiv pentru cei aflați la început de drum. Ne pare rău dacă ai avut parte și de experiențe neplăcute - recomandăm colegilor să ni le comunice și în mod direct, pentru a găsi cele mai bune soluții, împreună.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...