3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Recomand compania

21.11.2018 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Flexibilitate, pachet de bonusuri, colegi ok

Contra
Zona sediului (pipera)

Full time - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Miercuri, 28 Nov 2018
Bună, îți mulțumim pentru acest review! Ne bucurăm că recomanzi compania noastră cunoscuților tăi și că ai fost mulțumit/ă de condițiile de lucru. Incercam, într-adevar, să fim cât mai flexibili și am extins acest concept și la nivelul bonusurilor, astfel că ne bucură mult opinia ta. Este adevărat, zona Pipera reprezintă o provocare pentru București, însă încercăm să îmbunătățim acest aspect în limita posibilităților noastre.

Nimic organizat

20.11.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Munca cât de cât in echipa

Miercuri, 28 Nov 2018
Bună și mulțumim că ne-ai lăsat acest feedback. Mediul de lucru și atmosfera de la birou sunt foarte importante pentru noi, așa că ne bucură perspectiva ta asupra acestui aspect. Pentru noi, oamenii sunt cea mai importantă resursă, de aceea investim în sesiuni de training care să ne dezvolte tuturor abilitățile, inclusiv pe cele de comunicare, însă considerăm că acesta este un proces continuu de învățare. De asemenea, ne dorim foarte mult să rezolvăm orice situații problematice la timp, astfel că te rugăm să ni le semnalezi și direct, pentru a putea lua cele mai bune decizii, împreună.

Cea mai frumoasa experienta

20.11.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Echipe foarte bine concepute

Miercuri, 28 Nov 2018
Bună și îți mulțumim pentru acest review! Ne bucură experiența ta pozitivă în cadrul companiei noastre și faptul că ai recomanda Stefanini și cunoscuților tăi. Încurajăm ideile venite de la colegi, încercăm să punem în practică tot ce e fezabil și util pentru echipă și am făcut deseori schimbări benefice tocmai datorită feedback-ului primit de la colegi. Îți dorim mult succes în carieră!

Foarte dezorganizati

13.11.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Singurul beneficiu si lucru PRO probabil este acela ca se v a muta intr o noua cladire incepand cu sfarsitul lui Noiembrie.

Joi, 22 Nov 2018
Bună, îți mulțumim pentru acest review. Apreciem feedback-ul sincer pentru că ne ajută să ne îmbunătățim. Încercăm mereu să oferim traininguri și cursuri colegilor noștri pentru a-și dezvolta abilitățile și pentru a putea duce la bun sfârșit responsabilitățile aferente fiecărui job. De asemenea, ne dorim foarte mult să rezolvăm orice situații la timp, astfel că te încurajăm să ni le semnalezi direct, pentru a putea lua cele mai bune decizii, împreună. Legat de sistemul online de beneficii, acesta a fost adoptat pentru a răspunde cât mai bine nevoilor fiecăruia dintre angajati, însă taxele sunt stabilite de statul român și variază în funcție de perioada anului și natura serviciilor. Ne-ar face plăcere să îți răspundem la orice întrebare sau nelămurire legată de platforma de beneficii, așadar te invităm să ne împărtășești recomandările tale.

Stefanini - Evaluation

12.11.2018 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Good for fresh graduates.

Vineri, 16 Nov 2018
Bună, apreciem feedback-ul tău și îl vom transmite mai departe. Încercăm mereu să oferim traininguri și cursuri colegilor noștri pentru a-și dezvolta și îmbunătăți abilitățile, iar flexibilitatea – în toate aspectele – este foarte importantă pentru noi. Ne pare rău că aspectele semnalate de tine nu și-au găsit o rezolvare cât timp te-ai numărat printre colegii noștri, dar încercăm permanent să fim mai buni, astfel că fiecare opinie de acest fel ne este de mare ajutor.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...