3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Companie bună sa iti faci experienta. Nu prea ai cum sa crești din poziția ta.

31.07.2019 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
Loc de munca bun. Cu masa de ping pong. Bucătărie mare. Colegi ok.

Contra
Management care se pupa undeva unul pe altul. Dacă nu te pui bine cu ei dai de belea. Nu apreciază oamenii vechi si buni si de aceea pleacă multi

Dacă nu ar fi toți ca o gașcă sa se gândească numai la ei ar mergem mult mai bine compania.

Full time - IT Support Engineer - Bucuresti

Vineri, 09 Aug 2019
Bună! Îți mulțumim pentru acest review și pentru aprecieri. Faptul că ai menționat colegii ca un punct pozitiv ne bucură foarte mult, pentru că ne străduim în fiecare zi să construim o echipă cât mai frumoasă și mai unită. Ne pare rău că nu am apucat să discutăm și direct aspectele negative pe care le-ai menționat. Te asigurăm că dimpotrivă, apreciem foarte mult oamenii vechi și buni, la fel cum suntem deschiși să primim și oameni noi și fără experiență alături de noi.

O experienta placuta

31.07.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
Oameni foarte faini dornici sa te ajute
Program flexibil

Vineri, 09 Aug 2019
Salut! Mulțumim mult pentru recomandare și pentru faptul că ți-ai făcut timp să lași acest review. Într-adevăr, încercăm să ne adaptăm programul și în funcție de nevoile colegilor noștri și să fim cât mai flexibili în toate aspectele. Legat de management, te încurajăm foarte sincer să ne comunici direct orice probleme ai avea – dacă știm de ele, cu siguranță vom reuși să găsim soluții mai bune și mai rapide.

Stefanini

28.07.2019 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
Colectiv tânăr, traininguri multe

Vineri, 09 Aug 2019
Mulțumim pentru părerea ta sinceră. Într-adevăr, punem mare accent pe training în companie, pentru că ne dorim colegi bine pregătiți și care să poată avansa ușor pe poziții superioare. Tocmai de aceea ne suprinde aspectul semnalat cu privire la pregătirea managerilor și ne pare rău că nu am aflat aspectele mai puțin pozitive direct de la tine. Îți dorim mult succes!

OK ca rampa de lansare, in departamentul ADC

23.07.2019 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
- colegi sociabili
- sediu modern
- atmosfera relaxata
- team-building-uri interesante

Vineri, 09 Aug 2019
Bună și îți mulțumim pentru review. Ne bucurăm de aspectele bune pe care le-ai menționat, pentru că facem mereu eforturi pentru a avea o echipă unită și o atmosferă frumoasă la birou. Îți mulțumim și pentru sfaturi, orice aspecte negative semnalate ne ajută să facem schimbările necesare, astfel încât să fim tot mai buni.

Recomand doar ca un first job dupa terminarea studentiei

12.07.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
- In general colegii sunt tineri si mediul de lucru placut
- Sediul situat aproape de Metroul Pipera
- Ofera vouchere de taxi pentru persoanele care lucreaza in turele de noapte
- Bonuri de masa

Vineri, 09 Aug 2019
Bună, mulțumim pentru review și pentru lucrurile pozitive pe care le ai de spus despre noi. Ne pare rău că nu am aflat despre lucrurile mai puțin bune pe perioada cât am fost colegi, dar te asigurăm că ținem cont de orice feedback, pozitiv sau nu, pentru că ne ajută să fim mai buni pe viitor. Toate cele bune!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...