3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

RELATIV OK

17.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
-Salariu ok pe limba engleza
-training foarte bine sustinut
-atmosfera relaxata
-colegi ok

Contra
- management dezinteresat
- greu sa ajungi pe tura de dimineata pe anumite proiecte
-targeturi greu de atins
- bonusuri care nu se acorda corect atunci cand team leaderul nu isi da interesul

Full time - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Joi, 26 Sept 2019
Bună, mulțumim mult pentru aprecieri! Ai punctat, într-adevăr, niște aspecte care sunt foarte importante pentru noi și pe care ne străduim să le facem cât mai bine: trainingurile și atmosfera de la birou! Ne pare rău că au fost și situații mai puțin plăcute, ținem întotdeauna cont de feedback-ul primit pentru procedurile noastre viitoare. Îți dorim mult succes în carieră!

Salarii mici si enorm de multa munca + Ture foarte obositoare Iti scot ochii cu beneficiile la interviu, numai pe asta se pune accentul. programul iti e sumar prezentat si nu e programul real

12.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (3)

Pro
Asigurare medicala, diverse reduceri si benefits 200 de lei pe luna

Vineri, 27 Sept 2019
Îți mulțumim că ți-ai făcut timp să scrii acest review! Ne pare rău dacă experiența ta alături de noi nu a fost cea mai bună, te asigurăm că atunci când aflăm direct și concret despre aspecte mai puțin pozitive ne străduim să le îndreptăm cât mai rapid. Îți dorim succes!

Colegi tineri, management-ul lasa de dorit

05.09.2019 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
Colegi tineri, teambuilding-uri, training-uri si program flexibil.
Salariu ok.

Joi, 26 Sept 2019
Bună, apreciem părerea ta și îți mulțumim pentru cuvintele frumoase. Pentru aspectele mai puțin bune pe care le-ai semnalat, ne străduim în fiecare zi să fim mai buni, mai flexibili, mai conectați cu colegii noștri, așa că ne ajută orice feedback pe care îl primim. Toate cele bune!

Companie midrange - rampa acceptabila de lansare a tinerilor angajati

03.09.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Mediu divers
Posibilitate promovare

Joi, 26 Sept 2019
Îți mulțumim că ți-ai făcut timp să scrii aceste impresii! Ne străduim să oferim fiecărui coleg nu doar o gamă largă de traininguri, ci și posibilități de avansare conform pregătirii sale și preferințelor. Suntem adepții discuțiilor față în față, așa că te așteptăm pe la departamentul de HR să stăm de vorbă despre toate lucrurile pozitive și mai puțin pozitive, dar mai ales despre soluții concrete.

Proiecte bune

03.09.2019 - Fost angajat Util (0)

Pro
proces de invatare foarte bun

Joi, 26 Sept 2019
Bună! Ne bucurăm că recomanzi Stefanini prietenilor și îți mulțumim mult pentru aprecieri. Ne străduim să avem beneficii cât mai diverse și flexibile, astfel încât fiecare coleg să își aleagă pachetul potrivit pentru el. Ne pare rău dacă nu ai găsit mai multe opțiuni pe gustul tău. Îți dorim mult succes în carieră!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...