Evaluari companie Stefanini Romania

Ok. Pentru cei ce nu au avut nici o experienta intr-o multinationala.

20.01.2019 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Daca nu ai avut experienta pana acum intr-o corporatie poti incepe aici . Program flexibil.

Contra
Presiune si stres ridicat.

Full time - Agent call center - Bucuresti

Miercuri, 23 Ian 2019
Bună, mulțumim pentru acest review, ne bucură faptul că ai recomanda Stefanini cunoscuților. Într-adevăr, în funcție de proiecte și clienți, încercăm să le oferim colegilor posibilitatea de a avea un program flexibil, adaptat preferințelor lor. De asemenea, oferim traininguri și cursuri care sunt de ajutor în dezvoltarea profesională, inclusiv pentru cei aflați la început de drum. Ne pare rău dacă ai avut parte și de experiențe neplăcute - recomandăm colegilor să ni le comunice și în mod direct, pentru a găsi cele mai bune soluții, împreună.

Se putea si m bine

18.01.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Pt starteri e ok

Miercuri, 23 Ian 2019
Bună, apreciem că ne-ai lăsat acest review, întrucât orice tip de feedback ne ajută să evoluăm. Sperăm că experiența în cadrul companiei ți-a fost de ajutor în carieră și îți mulțumim pentru contribuția ta. Criteriile noastre de angajare și promovare sunt mereu abilitățile, performanța și experiența fiecărui coleg, care trebuie să fie cât mai potrivite cu specificațiile jobului. Acestea sunt principalele aspecte care ne ajută să luăm decizii.

Loc bun mai ales dacă ești la început de drum

17.01.2019 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Ca incepator ai destule de invatat
Colectiv ok
Proiecte diverse
Posibilitate de avansare
Cabinet de masaj

Miercuri, 23 Ian 2019
Bună, îți mulțumim pentru feedback-ul lăsat! Ne bucură că în timpul petrecut în compania noastră ai avut parte de experiențe pozitive, care te-au ajutat în dezvoltarea carierei. Mulțumim și pentru că ne semnalezi aspectele mai puțin plăcute, întrucât ne ajută să ne îmbunătățim.

Junior Software Developer - Stefanini ADC

16.01.2019 - Angajat Full time Util (8)

Pro
- Mediu de lucru relaxant
- Fara presiune pe taskuri
- Colegi super ok

Miercuri, 23 Ian 2019
Bună, apreciem că ne-ai lăsat un review! Ne bucurăm că ai menționat aceste aspecte pozitive, întrucât ne preocupă în mod deosebit existența unui mediu și a unei atmosfere plăcute de lucru. Îți mulțumim că ne-ai atras atenția și asupra lucrurilor mai puțin bune. Te încurajăm să ni le adresezi și în mod direct, ca să încercăm să găsim soluții cât mai bune pentru situațiile problematice.

Mediu placut, salariu atractiv pt vorbitorii de limbi straine

15.01.2019 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
mediu placut, salariu atractiv pt vorbitorii de limbi straine

Miercuri, 23 Ian 2019
Bună, îți mulțumim că ne-ai lăsat acest feedback! Mediul și atmosfera de lucru sunt elemente importante pentru noi. Într-adevăr, avem multe proiecte în care sunt implicați vorbitori de diferite limbi străine, iar fiecare coleg este remunerat în funcție de specificul jobului, performanță și experiență. Ne pare rău dacă unele probleme întâlnite pe parcursul perioadei tale la Stefanini nu au avut rezolvare. Îți dorim mult succes pe viitor!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...