3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Senior Customer Support Representative Spanish ( Travelport project) Nu am oferit prea multe detalli pentru ca proiectul se va inchide in 31.09.2019

21.04.2019 - Angajat - Full time Util (9)

Pro
Pana la 6 zile extra de concediu anual
Posibilitati de avansare
Bonusuri de limba peste medie
30% extra orele de noapte 22-06

Contra
Nu exista cresteri salariale anuale
Nu se platesc orele suplimentare / zilele de weekend sau sarbatorile legale ( difera in functie de Proiect )

Full time - Customer Support Representative Spanish - Bucuresti

Vineri, 07 Iun 2019
Bună! Mulțumim pentru aprecieri și pentru recomandare! Ne bucurăm să citim opinii pozitive din partea colegilor noștri și vom ține cont și de aspectele pe care le-ai semnalat la capitolul ”contra”.

Pot spune ca aceasta companie este o rampa de lansare pentru viitorul tau. Poti avansa destul de repede si depinde de ce aptitudini ai, poti fii indrumat catre o anume pozitie care necesita acele aptitudini. Intr-un cuvant, ai foarte multe de invatat si poti sa te dezvolti foarte repede

17.04.2019 Util (9)

Pro
-Work from home
-Team Leaderi foarte intelegatori
-Un mediu de lucru placut

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim pentru opinii și pentru evaluare! Ne-am dori, dacă ai putea să ne transmiți într-un mesaj, câteva detalii cu privire la problemele de hardware pe care le-ai întâmpinat. Am dori ca asemenea probleme să nu se mai repete în viitor.

Stabilitate

17.04.2019 - Angajat - Full time Util (8)

Pro
Un mediu de lucru placut
Colegi care iti fac ziua mai frumoasa
Conducere super implicata

Compania este ok dar mai are multe de imbunatatit.

16.04.2019 - Fost angajat - Full time Util (8)

Pro
La munca stai fix 8h30, nici mai mult nici mai putin.

Vineri, 07 Iun 2019
Bună! Mulțumim tare mult pentru aprecieri și pentru evaluare. În timp ce apreciem întotdeauna proactivitatea și inițiativa colegilor, ne dorim să ne asigurăm și că aceștia au la îndemână toate instrumentele și cunoștințele de care au nevoie. Te încurajăm să ne adresezi și în mod direct problemele cu care te-ai confruntat pentru a identifica împreună cea mai bună rezolvare.

O companie buna pentru cei ce cauta un loc unde sa se dezvolte pe termen lung.

16.04.2019 - Angajat - Full time Util (5)

Pro
Colegi foarte ok

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim pentru apreciere și pentru recomandare. Am reținut comentariul tău cu privire la transparență și vom încerca să determinăm intern ce anume a stat la baza acestuia. Ne străduim de fiecare dată să încorporăm feedbackul primit în activitatea noastră, ca să ne asigurăm că putem oferi în continuare un mediu de lucru agreabil și profesionist.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...