3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Loc bun pentru dezvoltare

26.04.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (6)

Pro
Echipa foarte ok,
Oameni de la care ai multe de invatat
Oportunitati de avansare
Proiecte diverse

Contra
Overload pentru persoanele cu rezultate bune,
Presiune mare in mod constant

Sa isi dea mai mult silinta pentru a pastra oamenii buni.

Full time - Bucuresti

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim pentru opiniile oneste și pentru faptul că recomanzi compania noastră cunoscuților. Am reținut comentariul tău cu privire la gradul de încărcare al persoanelor cu rezultate bune, vom încerca să identificăm situațiile specifice și să le remediem.

Despre Stefanini

24.04.2019 - Fost angajat - Full time Util (6)

Pro
- nu e nevoie de experienta pentru unele pozitii de suport

Vineri, 07 Iun 2019
Bună! Mulțumim pentru evaluare și pentru opiniile împărtășite! Ne pare rău că experiența de lucru în compania noastră nu te-a determinat să o recomanzi cunoscuților. La nivelul departamentului de resurse umane, căutăm permanent soluții să ne ajutăm colegii să gestioneze stresul inerent unor activități, de aceea ne străduim să asigurăm un mediu plăcut la birou prin spatiile de relaxare si cabinetele de masaj. Apreciem feedback-ul tău și al celorlalți colegi ai noștri și, în măsura în care putem, îl încorporăm în activitatea noastră.

O companie ok cu posibilitati de avansare.

24.04.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (8)

Pro
Mediu de lucru ok,
Salariu acceptabil
Colectiv fain

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim pentru opiniile deschise și detaliate, cat și pentru faptul că recomanzi compania noastră cunoscuților tăi. Am reținut și aspectele mai puțin favorabile pe care ni le-ai semnalat și vom căuta să le remediem în măsura posibilităților.

oportunitati de dezvoltare pt inceput de cariera

22.04.2019 - Fost angajat - Full time Util (9)

Pro
dobandesti experienta, sunt seriosi, mediu prietenos, oportunitati de avansare

Vineri, 07 Iun 2019
Bună! Mulțumim mult pentru aprecieri și recomandări! Salariile din companie se stabilesc, așa cum probabil ai intuit, și în funcție de complexitatea activității și de valoarea pe care aceasta o aduce în companie. Oferim, însă, permanent, oportunități de dezvoltare și de promovare, și ne încurajăm toți colegii să profite de acestea, în măsura competențelor și preferințelor fiecăruia.

Un loc de munca intr-o corporatie ca oricare alta. Mediu placut de munca, programul se respecta a chiar mai mult, cand am avut nevoie de liber am aut parte de intelegere.

21.04.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (8)

Pro
Salariu la timp,
programul se resptecta,
nu e prea mult stres

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim pentru opiniile favorabile și pentru recomandare! Sperăm ca nici de acum înainte să nu-ți dăm ocazia să completezi capitolul ”contra” :)
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...