3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Experienta placuta si o companie perceputa ca rampa de lansare pe multe domenii.

25.03.2019 Util (6)

Pro
-Avansare destul de repede
-Multe Training-uri in cadrul firmei
-Program Flexibil (wfh)

Contra
-Salariu de inceput cam mic
-Program si in weekend

Fix or Shift Specialist - Bucuresti

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review și ne bucură faptul că ai recomanda Stefanini cunoscuților. Într-adevăr, investim permanent în dezvoltarea profesională a colegilor noștri prin intermediul sesiunilor de training astfel încât să avem o echipă bine pregătită cu șanse mari de promovare. În ceea ce privește aspectul salarial, noi ne dorin să păstrăm un nivel în acord cu piața și venim în întâmpinarea nevoilor fiecărui coleg cu un pachet de beneficii flexibile, din care fiecare își poate alege ceea ce i se potrivește. Programul de lucru este, de asemenea, flexibil, atunci când specificul clientului ne permite asta.

Am lucrat in calitate de help desk technician(suport IT) la ei, salariul de incepere net a fost de 2050 de lei, suport in limba engleza doar.
Multa munca, ture de noapte destule, bani putini.

25.03.2019 - Fost angajat - Full time Util (7)

Pro
Avantajul este ca poti da de un colectiv ok, fiind o groaza de angajati pe diferite proiecte in aceasta firma.

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, îți mulțumim pentru feedback-ul lăsat! Într-adevăr, avem multe proiecte în care sunt implicați vorbitori de diferite limbi străine, dar în special în limba engleză, iar fiecare coleg este remunerat în funcție de specificul jobului, performanță și experiență. Programul de lucru este, de asemenea, flexibil, atunci când specificul clientului ne permite asta. Ne pare rău dacă experiența ta alături de noi nu a fost cea mai bună însă îți mulțumim pentru că ne-ai semnalat aspectele mai puțin plăcute, întrucât ne ajută să ne îmbunătățim.

Mediu placut.

21.03.2019 - Fost angajat - Full time Util (6)

Pro
Programul e ok. Multumit.

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, îți mulțumim pentru review și pentru feedback-ul pozitiv. Ne bucură că ai avut o experiență plăcută în cadrul Stefanini și că ai recomanda compania noastră cunoscuților.

O companie din Brazilia cu mulți angajați

20.03.2019 - Angajat - Full time Util (7)

Pro
Oameni faini, care te ajuta să-ți atingi potențialul.

Miercuri, 03 Apr 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review! Ne bucură faptul că ai o experiență plăcută în compania noastră și că ai recomanda Stefanini cunoscuților. Pentru noi este important și ne dorim să avem o echipă cât mai unită, mereu pregătită, alcătuită din oameni care au valori similare.

Experienta placuta

18.03.2019 - Angajat - Full time Util (8)

Pro
Training foarte bine pus la punct
Echipa

Luni, 01 Apr 2019
Bună, apreciem mult review-ul tău. Într-adevăr, investim permanent în dezvoltarea profesională a colegilor noștri, astfel încât să avem o echipă bine pregătită și competitivă. Deși încercăm să împărțim echitabil sarcinile, diferențele dintre task-uri sunt uneori greu de evitat, dar te încurajăm să discuți cu superiorii sau cu echipa de HR dacă observi dezechilibre în anumite situații. Mulțumim!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...