Evaluari companie Stefanini Romania

Junior Software Developer - Stefanini ADC

16.01.2019 - Angajat Full time Util (8)

Pro
- Mediu de lucru relaxant
- Fara presiune pe taskuri
- Colegi super ok

Contra
- Lipsa proiectelor. majoritatea developerilor se plafoneaza deoarece nu au proiecte pe care sa lucreze.

Full time - Junior Software developer .NET - Bucuresti

Miercuri, 23 Ian 2019
Bună, apreciem că ne-ai lăsat un review! Ne bucurăm că ai menționat aceste aspecte pozitive, întrucât ne preocupă în mod deosebit existența unui mediu și a unei atmosfere plăcute de lucru. Îți mulțumim că ne-ai atras atenția și asupra lucrurilor mai puțin bune. Te încurajăm să ni le adresezi și în mod direct, ca să încercăm să găsim soluții cât mai bune pentru situațiile problematice.

Mediu placut, salariu atractiv pt vorbitorii de limbi straine

15.01.2019 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
mediu placut, salariu atractiv pt vorbitorii de limbi straine

Miercuri, 23 Ian 2019
Bună, îți mulțumim că ne-ai lăsat acest feedback! Mediul și atmosfera de lucru sunt elemente importante pentru noi. Într-adevăr, avem multe proiecte în care sunt implicați vorbitori de diferite limbi străine, iar fiecare coleg este remunerat în funcție de specificul jobului, performanță și experiență. Ne pare rău dacă unele probleme întâlnite pe parcursul perioadei tale la Stefanini nu au avut rezolvare. Îți dorim mult succes pe viitor!

OK, dar salariile sunt dezamagitoare

09.01.2019 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Posibilitati de avansare

Luni, 14 Ian 2019
Bună, îți mulțumim pentru că ne-ai lăsat acest review. Orice tip de feedback ne ajută să îmbunătățim experiența de lucru a colegilor noștri. De asemenea, te rugăm să ne comunici aspectele semnalate și în mod direct, ca să încercăm să găsim soluții cât mai bune pentru situațiile problematice.

Ok dar cu suficient loc pentru imbunatiri

27.12.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Colectiv ok la nivel de echipa.
Se respecta programul, fara overtime aiurea.
Transport acasa sau taxi noaptea
Selectie variata beneficii

Luni, 14 Ian 2019
Bună, îți mulțumim pentru că ne-ai lăsat acest review și că ai recomanda firma noastră cunoscuților. Ne bucură că apreciezi colectivul și atmosfera de lucru, întrucât ambele sunt elemente foarte importante pentru noi. Îți mulțumim și pentru că ne semnalezi aspectele mai puțin pozitive. Te încurajăm să ni le transmiți și în mod direct pentru a putea găsi, împreună, soluții cât mai bune pentru diferite probleme.

Your average outsourcing company

26.12.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
21 vacation days - plus 6 additional bonus days for 2 worked months (other conditions must be met as well)
Ok salary, but not the best in the marked
Ok company for those who want to develop a skill set and then leave for a better job.
Good work schedule.

Luni, 14 Ian 2019
Hello and thank you for your review. We are trying our best to offer a good working climate with benefits and advantages suited for our colleagues' various preferences, but we also facilitate access to different types of trainings or classes and encourage our colleagues to take them for their professional development. Our criteria for promoting our employers are, first of all, their performances, abilities and experience, but we also take into account other elements, such as teamwork capabilities. We assure you we are very seriously taking all these aspects into consideration in order to make the best decisions. Thank you for also mentioning less positive aspects, as any feedback helps us become better - we know there is always room for improvement .
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...