Evaluari companie Stefanini Romania

Atmosfera placuta, atat timp cat iti faci treaba nu te bate nimeni la cap.

25.06.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Cladire noua.
Mediul de lucru placut.
Proiect ok .

Contra
Cred ca ar trebui sa existe mai multe proiecte .

Preluarea de noi proiecte in asa fel incat tu ca si angajat ai avea de unde sa-ti alegi in caz ca te-ai plafonat pe proiectul unde lucrezi in prezent.

Full time - Senior support engineer - Bucuresti

Vineri, 09 Aug 2019
Salut! Mulțumim tare mult pentru aprecierea ta și pentru faptul că ne-ai putea recomanda cunoscuților. Ne bucurăm să vedem că eforturile noastre legate de transformarea noului nostru sediu într-un mediu de lucru confortabil și plăcut nu au trecut neobservate! Am luat notă de observațiile tale cu privire la numărul de proiecte și ne-am bucura dacă ne-ai contacta direct, ca să ne dai mai multe detalii în acest sens. Toate cele bune!

Compania profesionista cu oameni competenti

23.06.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Interviu relevant si oameni competenti.

Vineri, 09 Aug 2019
Bună și mulțumim mult pentru review și pentru faptul că ne recomanzi și altora. Ne sunt foarte utile aspectele semnalate de tine și te asigurăm că vom ține cont pe viitor de sfaturile tale. Numai bine!

Experienta placuta

21.06.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Posibitati de promovare, sistem de bonusare, pachet medical, mediu de lucru placut

Vineri, 09 Aug 2019
Salut! Ne bucură tare mult aprecierea ta și faptul că ai putea să recomanzi compania noastră cunoscuților! Îți mulțumim pentru sfaturi și pentru observații, am luat notă de cele care ne vizează și le vom împărtăși pe celelalte în cadrul companiei.

The job to pay the bills, and that's about it.

19.06.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Mediu de lucru relaxat
Superiori intelegatori
Sediu nou
Foarte aproape de metrou
Angajari si pentru persoane trecute de "prima tinerete"

Vineri, 09 Aug 2019
Salut! Mulțumim pentru recomandări și pentru aprecieri! Am luat notă de observațiile tale, inclusiv cele legate de structură și de diversitate și vom vedea în ce măsură și cum anume putem ameliora aceste aspecte. Te asigurăm, oricum, că misiunea noastră este de a opera exclusiv cu criterii profesionale și de merit când este vorba despre angajări și promovări.

Foarte ok, dar se poate imbunatati.

18.06.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
Se poate avansa dar trebuie sa iti dai interesul si sa iti faci treaba bine.

Vineri, 09 Aug 2019
Salut! Ne bucură tare mult aprecierea ta și îți mulțumim pentru sfaturi și pentru observații. Pentru că ne străduim să creăm în compania noastră un mediu de lucru cât mai plăcut, dacă ai orice alte remarci sau opinii care ne-ar fi de ajutor, te rugăm să ne contactezi și în mesaj privat sau direct în interiorul companiei, în cadrul departamentului de HR. Spor în toate și mulțumim încă o dată!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...