Evaluari companie Stefanini Romania

Norocul depinde de unde vei fi repartizat

18.06.2017 - Fost angajat Full time Util (19)

Pro
- la 2 luni lucrate primesti o zi in plus la balanta zilelor de concediu;
- 100 de lei iti sunt compensati pentru costurile de transport (RATB & Metrorex);
- cafea asigurata;
- curte interioara, usor accesibila pentru fumatori

Contra
- documentatia tehnica era greu de accesat (serverele si calculatoarele dadeau de foarte multe ori rateuri); *
- lipsa flexibilitatii cand vine vorba de schimbul de ture; *
- obligativitatea lucrului in tura (erai anuntat uneori si cu 2 saptamani inainte de week-end-ul in care trebuia sa fii pe tura, aaa ca planurile de lunga durata pot fi afectate); *
- In timpul turei de week-end eram de unul singur pe tot proiectul. In majoritatea cazurilor, un singur om nu era de ajuns pentru a face fata volumului de lucru; *
- bonusurile de performanta erau create de aaa natura incat erau castigate luna de luna de aceiasi oameni din back-office, desi ei nu preluau nici un apel; *
- promisiunea unor traininguri si cursuri ce puteau fi accesate pe un portal prost optimizat si care rareori functiona;
- nu va asteptati sa fiti platiti cu mult

- Oferiti traininguri si cursuri relevante angajatilor daca doriti intr-adevar ca ei sa se dezvolte (mai putine cursuri de

Full time - IT Helpdesk Analyst - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Experienta de Software Developer

09.06.2017 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Exista totusi si colegi OK, dar putini din pacate.

Nu pentru cei timizi

02.06.2017 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Salariu decent pentru entry level

Stefanini

26.05.2017 - Angajat Full time Util (14)

Pro
Flexibilitatea programului de lucru si salariul

Oferte care ti s-ar potrivi

Full time

Bucuresti,

Full time

Bucuresti

Stefanini Helpdesk Technician

11.04.2017 - Angajat Full time Util (17)

Pro
Echipa unita, in mare este si o echipa tanara si pot spune ca vin de placere la job. Salariile difera in mare datorita limbii straine pe care o cunosti. Daca esti o persoana cu mai putine cunostiinte tehnice, un pic de logica te ajuta sa inveti si sa te acomodezi

Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Full time /Medium level
Full time /Medium level
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...