Evaluari companie Stefanini Romania

Compania super ok

13.03.2019 - Fost angajat - Full time Util (7)

Pro
-atmosferă relaxată
-colegi prietenoși
-program flexibil

Contra
-proiecte interesante apar destul de rar

Full time - Android developer - Bucuresti

Luni, 01 Apr 2019
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review! Ne bucură faptul că ai avut o experiență plăcută în compania noastră și că ai recomanda Stefanini cunoscuților. De asemenea, în funcție de proiecte și clienți, încercăm să le oferim tuturor colegilor proiecte cât mai interesante care să le fie de ajutor în dezvoltarea profesională. Îți mulțumim că ne-ai semnalat și aspectele mai puțin bune, întotdeauna este loc pentru îmbunătățiri.

Very good company, good management, training, friendly atmosphere

07.03.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (7)

Pro
Very good company, good management, training, friendly atmosphere

Vineri, 15 Mart 2019
Hello, and thank you for such a positive review! We are very happy that you are having such a good experience within Stefanini. We are grateful for your contribution! Have a good day!

Companie overrated

04.03.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (6)

Pro
Locația este avantajoasă- aproape de metrou
Este benefică ca primă experiență pentru a te pregăti în viitor să faci față dificultăților profesionale

Vineri, 15 Mart 2019
Bună ziua, mulțumim pentru părerea exprimată. Într-adevăr, investim în dezvoltarea profesională a colegilor noștri prin cursuri și traininguri, astfel încât să avem o echipă bine pregătită. Este foarte util pentru noi să știm concret problemele cu care se înfruntă colegii, pentru a îmbunătăți aspectele semnalate pe viitor, așa că îți mulțumim și pentru aspectele mai puțin pozitive semnalate.

Ok doar pentru cei fara experienta.Si maxim un an.

02.03.2019 - Fost angajat - Full time Util (7)

Pro
Colegi din toate partile.
Unii team leaderi fac jobul suportabil.

Vineri, 15 Mart 2019
Bună ziua, îți mulțumim pentru acest review! Ne bucurăm că ai oferit puncte pozitive pentru atmosfera la birou și colectivul Stefanini. Într-adevăr, fiecare proiect are un termen de predare ce trebuie respectat însă facem eforturi pentru a ajusta întotdeauna volumul de muncă al echipelor și al colegilor noștri. Vom ține cont însă de feedback-ul tău în încercarea de a gestiona mai bine astfel de aspecte pe viitor.

Lucrez de aproape 4 ani si sunt destul de multumit de mediu de lucru, salariu.

02.03.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (9)

Pro
Mediu de lucru, colegii.

Vineri, 15 Mart 2019
Bună ziua, mulțumim pentru acest review! Ne bucură că ai recomanda Stefanini cunoscuților și că ai o părere pozitivă despre colectiv. Vom ține cont de feedback-ul tău în încercarea de a îmbunătăți aceste aspecte pe viitor.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...