Evaluari companie Stefanini Romania

E o companie serioasa, unde poti sa stai multi ani si nu trebuie sa faci griji ca pierzi locul de munca.

16.05.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Atmosfera placuta la birou intre colegi.

Contra
Eventuale schimbari majore se afla numai inainte cu cateva zile sa se intample, de ex se inchide un proiect.
Marire de salar nu exista dupa ce treci etapele sa ajungi senior, nici dupa anual reviews.

Comunicare mai buna intre management si agenti

Full time - Targu Mures

Vineri, 07 Iun 2019
Bună! Mulțumim pentru părerile deschis exprimate și pentru faptul că recomanzi compania noastră cunoscuților. Te asigurăm că măririle de salariu există, ele fiind însă corelate nu numai cu timpul petrecut în companie, dar și cu rezultatele obținute în acest timp și progresele profesionale făcute.

Management foarte slab pregatit! Lipsa de implicare si profesionalism!!

16.05.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Salariul decent, colectiv ok

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Ne pare rău că experiența de lucru în compania noastră nu te-a determinat să-ți formezi o opinie favorabilă sau să o recomanzi cunoscuților. Lucrând în majoritatea situațiilor pentru clienți internaționali, standardele noastre de calitate și de etică a muncii sunt aliniate la cele internaționale. Am reținut comentariul tău cu privire la management și am aprecia dacă ne-ai putea transmite într-un mesaj mai multe detalii sau contexte concrete ca să ținem cont de ele pentru viitor și să ne putem îmbunătăți activitatea.

Loc bun pentru dezvoltare

26.04.2019 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Echipa foarte ok,
Oameni de la care ai multe de invatat
Oportunitati de avansare
Proiecte diverse

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim pentru opiniile oneste și pentru faptul că recomanzi compania noastră cunoscuților. Am reținut comentariul tău cu privire la gradul de încărcare al persoanelor cu rezultate bune, vom încerca să identificăm situațiile specifice și să le remediem.

Despre Stefanini

24.04.2019 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
- nu e nevoie de experienta pentru unele pozitii de suport

Vineri, 07 Iun 2019
Bună! Mulțumim pentru evaluare și pentru opiniile împărtășite! Ne pare rău că experiența de lucru în compania noastră nu te-a determinat să o recomanzi cunoscuților. La nivelul departamentului de resurse umane, căutăm permanent soluții să ne ajutăm colegii să gestioneze stresul inerent unor activități, de aceea ne străduim să asigurăm un mediu plăcut la birou prin spatiile de relaxare si cabinetele de masaj. Apreciem feedback-ul tău și al celorlalți colegi ai noștri și, în măsura în care putem, îl încorporăm în activitatea noastră.

O companie ok cu posibilitati de avansare.

24.04.2019 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Mediu de lucru ok,
Salariu acceptabil
Colectiv fain

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim pentru opiniile deschise și detaliate, cat și pentru faptul că recomanzi compania noastră cunoscuților tăi. Am reținut și aspectele mai puțin favorabile pe care ni le-ai semnalat și vom căuta să le remediem în măsura posibilităților.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...