3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

O companie unde poți sa te dezvolți dacă ești la început de drum. Depinde mult de proiectul in care ești.

01.04.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
E bine de început. Poți sa te dezvolți și sa evoluezi

Contra
Depinde de proiect, pe proiectul in care eu eram hardware-ul era învechit și stricat.

Un program mai lejer și mai putine restricții. :) investiți mai mult in oameni.

Full time - Technical Support Engineer - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Vineri, 10 Apr 2020
Mulțumim mult pentru feedback și recomandări, ne sunt de mare ajutor. Îți dorim succes în cariera ta viitoare!

A fost o rampa de lansarea in domeniul IT-ului

25.03.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Nu ai nevoie de experienta pentru a te angaja
Domeniu placut de munca
Salariu decent pentru 0 experinta (3000 lei dupa 2 ani de munca 2016-2018)

Vineri, 10 Apr 2020
Bună, mulțumim că ne-ai lăsat acest review și că ne recomanzi cunoscuților tăi. Ne străduim permanent să îmbunătățim aspecte precum comunicarea sau workload-ul fiecărui angajat, precum și să dezvoltăm posibilități de avansare pentru colegii noștri care își dau silința, iar orice feedback în acest sens ne este de un real folos.

O buna oportunitate pentru entry-level. Overall se putea mai bine

12.03.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
-Inveti destule chestii care iti vor fi folositoare in viitor.
-Echipa tanara,in general dai de persoane destul de ok, dar exista si mici exceptii.

Vineri, 10 Apr 2020
Mulțumim tare mult pentru toate aspectele pe care ni le-ai semnalat, ne sunt foarte utile și vom ține cont de ele. Îți dorim mult succes în carieră!

Atmosfera relaxata

10.03.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Atmosfera relaxata. Fara mare presiune

Vineri, 10 Apr 2020
Bună, apreciem că ai menționat atmosfera relaxată de la birou. Am făcut mereu eforturi ca orele petrecute în companie să fie cât mai plăcute, iar în această perioadă în care muncim de acasă ne dăm seama cât de mult ne lipsesc colegii și buna dispoziție care se creează atunci când lucrezi în echipă. Referitor la aspectul contra pe care l-ai menționat, te încurajăm să îl discuți oricând direct fie cu superiorul direct, fie cu noi, la departamentul de HR, și vom face tot posibilul să mișcăm lucrurile în direcția potrivită.

O companie foarte buna in care sa iti incepi cariera.

04.03.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Foarte multe de invatat si oportunitati de promovare rapida.

Vineri, 10 Apr 2020
Mulțumim pentru aprecieri, într-adevăr, încercăm să oferim colegilor noștri tot suportul pentru a învăța, a se dezvolta și a avansa tot mai mult în cariera lor. Suntem recunoscători și pentru aspectele mai puțin bune semnalate, te asigurăm că facem eforturi să fim competitivi și din acest punct de vedere și vom ține cont de ele.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...