Evaluari companie Stefanini Romania

Frontend Developer

23.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Salariu atractiv, mediu de lucru ok.

Contra
Cam multa de munca!

Full time - Frontend Developer - Bucuresti

Marti, 12 Nov 2019
Mulțumim pentru aprecieri! Ținem mult la echilibrul dintre viața profesională și cea personală și încercăm să nu supraîncărcăm pe nimeni. De asemenea, ne străduim să avem un program cât mai flexibil, atât cât permite specificul fiecărui proiect. Uneori ne mai aglomerăm, dar încercăm să compensăm cât mai rapid astfel de perioade. Îți dorim succes pe viitor!

Dezamagitoare. De uitat rapid.

19.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
Departamentul HR.

Marti, 12 Nov 2019
Ne pare rău că experiența ta alături de noi nu a fost cea mai plăcută, dar ne este utilă opinia ta pentru a ne îmbunătăți pe viitor. Cu siguranță vom ține cont de aspectele semnalate. Succes pe viitor!

Am lucrat full time pe limba franceza. Experienta de lucru buna.

16.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Managementul fain, cel putin pe proiectul pe care am fost eu. Atmosfera ok. Bonusul de limba 1000 lei.

Marti, 12 Nov 2019
Ne bucurăm mult că ai avut o experiență frumoasă alături de noi și îți mulțumim pentru review. Toate cele bune!

Mediu placut

13.10.2019 - Angajat - Full time Util (0)

Pro
Mediu placut
posibilitati de avansare

Marti, 12 Nov 2019
Mulțumim pentru aprecieri! Mediul de lucru și posibilitățile de promovare sunt prioritare pentru noi, așa că ne bucurăm că ai considerat acest aspecte ca fiind pozitive. Te încurajăm să ne comunici și direct orice nemulțumiri ai avea, pentru a putea lua măsuri concrete.

Decent dar se poate mult mai bine.

08.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (2)

Pro
Salariu ok, eu cand am lucrat aveam 2000 lei NET + 200 lei bonuri de masa.

Colectiv ok

Locatie buna

Transport pt tura de noapte

Bonusuri ok de performanta

Marti, 12 Nov 2019
Mulțumim mult că ți-ai luat din timp să lași acest review detaliat. Un astfel de feedback ne este de mare ajutor, pentru că ne străduim în fiecare zi să fim mai buni, mai flexibili și să construim relații de lungă durată cu toți colegii noștri. Ne pare rău că nu ai avut cea mai bună experiență alături de noi și că nu am aflat la timp pentru a putea interveni. Îți dorim mult succes pe viitor!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...