3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Companie buna pentru a capata experienta si a merge mai departe.

12.02.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
Colectiv placut, flexibilitate din partea celor mai multi manageri, posibilitatea de a invata lucruri noi.

Contra
Salarii mici, mediu de lucru aglomerat pe alocuri, promovari nu intotdeauna transparente.

Mai mult pret pe fidelizare si pe nevoile angajatilor. Ajustarea salariilor macar la nivelul mediu al pietei. Transparenta in recrutarea pozitiilor de management si specialisti.

Full time - Team leader - Bucuresti
Perioada de munca este de peste 10 ani.

Companie ok

10.02.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Conditii bune de lucru, atmosfera buna.

Multumit de companie

31.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
salarii decente doar putin sub pretul pietei

Vineri, 07 Feb 2020
Bună, apreciem mult comentariul tău. Ne străduim să oferim cele mai potrivite traininguri colegilor noștri și, odată cu ele, oportunități de avansare pe măsură. Pentru orice probleme întâmpini, te așteptăm la departamentul de HR pentru o discuție caldă și deschisă. Mulțumim că faci parte din echipa noastră!

Experienta generala foarte buna

31.01.2020 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
- salariu peste media pietei
-traininguri corespunzatoare, suport din partea colegilor
-mediu ok de lucru , colegi foarte de treaba
- experienta acumulata aici te poate duce mult mai departe, gen oracle, microsoft.

Vineri, 07 Feb 2020
Mulțumim tare mult pentru comentariul tău, ne sunt de mare folos atât punctele bune menționate, cât și sugestiile de îmbunătățire. Vom ține cont cu siguranță de ele. Mult succes în viitor!

Companie ok. Statutul de contractor însă nu e cel mai grozav

27.01.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
- Pachet benefit flexibil de unde poți alege ce dorești in limita unui buget ( e.g. bonuri, cartela metrou, activități culturale, sala etc)

Vineri, 07 Feb 2020
Bună și mulțumim tare mult că ți-ai făcut timp să lași acest review. Sugestiile tale ne ajută în primul rând pe noi să fim mai buni și să avem o perspectivă completă asupra lucrurilor, dar suntem convinși că o discuție față în față ar fi și mai eficientă. Te așteptăm oricând la departamentul HR.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...