Stefanini Romania

Evaluări companie Stefanini Romania

Privita doar ca o rampa de lansare, experienta este pozitiva. Te pregateste pentru joburile cu adevarat importante

28.03.2018 - Fost angajat 2016 - Full time

Pro
Echipa Tanara
Rampa de lansare in cariera
Oportunitati de a avansa profesional daca va doriti sa ramanezi in companie mai mult de un an.

Contra
Management nepregatit.
Este o companie in care: "Clientul are intotdeauna dreptate"
Se practica feed-urile negative pentru agenti doar ca sa nu avanseze cand ar merita de drept.
Se pun piedici mari daca doresti mutarea pe alt proiect.
Pe unele proiecte este mai mult call center decat service desk.

Renuntati la atitudinea prin care injositi angajatul daca doriti sa va paatrati oamenii.

In trecut Tech Team era o companie ravnita si dorita, in momentul de fata, angajatii cu experienta fug de Stefanini.

Din nou, este o rampa foarte buna de lansare, dar atat.

Fost angajat 2016 - Full time - Bucuresti - Helpdesk Technician
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Ar fi o firma OK daca nu ar fi pusi in conducere persoane inapte

21.03.2018 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
-Ok pt un inceput de cariera

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Un mediu profesional, un colectiv tanar si dinamic. Mari sanse de promovare

07.03.2018 - Angajat - Full time

Pro
Un mediu profesional, un colectiv tanar si dinamic. Mari sanse de promovare. Pachet salarial foarte motivant. Bonusuri de limba. Bonsuri pentru atingerea target-urilor.

O experienta placuta

09.02.2018 - Angajat - Part time

Pro
Un mediu de lucru excelent, oameni prietenosi, veseli si primitori

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie serioasa, cu angajati buni pe care ii respecta.

06.12.2017 - Angajat - Full time

Pro
Isi respecta angajatii, tin cont de experienta dinainte dar dau si sanse celor care par promiattori.

Conectează-te cu Stefanini Romania prin rețele sociale
Noutăți Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...