Stefanini Romania

Evaluări companie Stefanini Romania

Experienta placuta

01.08.2018 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
- Pentru entry-level si pentru cine vrea sa invete lucruri ce tin de troubleshooting si proceduri este un environment ok.
- Posibilitatea avansarii interne, asta daca stii cu cine sa te imprietenesti

Contra
- Salarii mici daca nu esti pe limba straina
- Mariri prea mici

Sa isi aleaga bine oamenii pe pozitiile de specialist, gen TL's, Incident Manager, etc... fiindca multi sunt preferati din diferite puncte de vedere ce nu tin neaparat de aptitudini.

Sa aiba mai multa grija de angajatii si sa fie mai flexibili in ceea ce priveste marirea salariului, pentru a tine cat mai mult timp oamenii cu experienta in companie.

Fost angajat 2018 - Full time - Bucuresti - Technical Support Engineer
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Multinationala similara cu CGS, doar ca axata mai mult pe servicii IT. Management-ul este mai mult axat pe rezultatele proiectelor decat pe dezvoltarea oamenilo

31.07.2018 - Fost angajat 2016 - Full time

Pro
- Daca ai norocul de a da peste un manager bun, vei avea si oportunitatea de dezvoltare de cariera, la care chiar sa inveti ceva (training-uri, workshop-uri).

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Relativ Ok, managementul mai are mult de lucru. Pt o companie ce oferă tehnical support, nivelul la orice este mediu

26.07.2018 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Echipa faină
Beneficii ok

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie unde ai un inceput de cariera pt domeniul it

26.07.2018 - Angajat - Full time

Pro
Manageri ok, salariul decente, sporuri de noapte 30%

Experienta placuta,Profesionalism,Echipa Super

25.07.2018 - Angajat - Full time

Pro
Pachet salarial foarte bun in raport cu celelalte companii de pe Piata.
Mediu de lucru foarte placut.
Volumul de lucru este in functie de proiect si tara pentru care oferi suport insa nu e exgerat de mare, e chiar ok.

Conectează-te cu Stefanini Romania prin rețele sociale
Galerie foto
Noutăți Stefanini Romania
Compania Stefanini are circa 2.500 de angajaţi în Europa, Orientul Mijlociu şi Africa (EMEA), dintre care 1.500 sunt în ...
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...