Stefanini Romania

Evaluări companie Stefanini Romania

Platforma de lansare

07.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
Program flexibil
Colegi
TL dedicati

Contra
Coordonarea intre echipe.

Angajat - Full time - Bucuresti - Support IT
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O experienta interesanta pentru a afla ce nu iti doresti de la un job

05.05.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
-locatia foarte apropiata de metroul Pipera
-Bookster
-avantajul de a-ti cumpara vouchere cu 10% taxe de pe o platforma de beneficii
-training foarte bun. Un coleg senior te ajuta tot timpul
-cine si bani pentru iesiri lunare
-oportunitatea de a face un internship in Belgia
-comunicarea cu persoane din alte tari (te ajuta foarte mult pe partea de comunicare, engleza, etc)

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Un punct de pornire in industrie. Nivel ridicat de promovari interne, ajungi sa inveti meserie daca faci un efort. Nivel salarial mic la nivel comparativ. Persoanele din management sunt remarcabile, fie prin competenta fie prin lipsa ei. Atentie la plafonare!

17.04.2020 - Angajat - Full time

Pro
- Te poti angaja fara experienta; iti ofera o sansa de pornire in industrie pentru persoane fara background
- In functie de contul (proiectul) in care ajungi, poti avea un volum de munca ridicat (o sa fi overworked, dar inveti multe lucruri de baza), sau poti avea un volum scazut de munca si mult timp mort (ce iti poate conveni daca vrei un nivel scazut de stres)
- Volum mare de promovari interne, poti ajunge pe o pozitie de SMO (Quality Specialist, Knowledge Specialist, Technical Trainer, Incident Controller etc.) dupa sase - noua luni daca esti agil, iar dupa un an -doi daca totusi ai ramas in companie fara sa te faci remarcat. Aceasta rata ridicata de promovari interne provine din plecarea celor ce au promovat aici, mergand spre companii ce ofera un salariu mai bun pentru respectiva functie
- Anumite persoane in joburi mai sus in ierarhie carismatice, creative, responsabile

O experienta ok

15.04.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
-posibilitatea de a evolua;
-posibilitatea de invatare continua;

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oportunitati multe de avansare pentru cei seriosi

12.04.2020 - Angajat - Full time

Pro
Salarii bune, management ok, sanse de promovare suficiente.

Conectează-te cu Stefanini Romania prin rețele sociale
Noutăți Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...