Evaluari companie Stefanini Romania

Foarte ok, dar se poate imbunatati.

18.06.2019 - Angajat Full time Util (1)

Pro
Se poate avansa dar trebuie sa iti dai interesul si sa iti faci treaba bine.

Contra
Comunicarea din partea managementului.

Foarte putini oameni intr-adevar buni in conducere. Ascultati si parerile agentilor/specialistilor.

Full time - Support Engineer Level 3 - Bucuresti

Vineri, 09 Aug 2019
Salut! Ne bucură tare mult aprecierea ta și îți mulțumim pentru sfaturi și pentru observații. Pentru că ne străduim să creăm în compania noastră un mediu de lucru cât mai plăcut, dacă ai orice alte remarci sau opinii care ne-ar fi de ajutor, te rugăm să ne contactezi și în mesaj privat sau direct în interiorul companiei, în cadrul departamentului de HR. Spor în toate și mulțumim încă o dată!

Colegii super ok, managementul execrabil.

16.06.2019 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
Înveți multe lucruri utile dacă vrei sa ai o cariera in IT, colegii sunt super ok.

Vineri, 09 Aug 2019
Salut! Mulțumim pentru opinie și pentru onestitate! Apreciem feedbackul postat și te asigurăm că, asemenea ție, și noi preferăm colegii cu ambiție și tărie de caracter. Vom transmite mai departe către management observațiile tale, ne-am bucura să ne contactezi într-un mesaj privat dacă tu consideri că poți să ne dai mai multe detalii concrete care ne-ar fi de ajutor. Numai bine!

Companie de IT Helpdesk pe mai multe limbi, cu program in ture

09.06.2019 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
Intelegatori la ture, poti sa ramai si pe dimineata

Help desk Stefanini

06.06.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
HR si manageri foarte amabili

Vineri, 07 Iun 2019
Salut! Mulțumim foarte mult pentru faptul că ai ales să împărtășești părerea ta cu privire la perioada petrecută în compania noastră și să o recomanzi mai departe cunoscuților. Mulțumim, de asemenea, și pentru aprecierea ta față de departamentul de HR! Ne bucurăm atunci când eforturile noastre sunt remarcate de colegi. Pe această pagină, urmărim atât comentariile favorabile cât și pe cele mai puțin favorabile și ne străduim de fiecare dată să încorporăm feedbackul primit în activitatea noastră, ca să ne asigurăm că putem oferi în continuare un mediu de lucru agreabil și profesionist.

Colegi faini, oportunitati de promovare

06.06.2019 - Angajat Full time Util (1)

Pro
Oportunitati de promovare
Traininguri

Vineri, 07 Iun 2019
Bună! Mulțumim pentru opinia ta onestă și pentru recomandare. Asemenea evaluări ne sunt de ajutor pentru a ne reevalua permanent mediul de lucru, structurile de management, sistemele de promovare. Te asigurăm că vom ține cont de comentariul tău în stabilirea și verificarea procedurilor de evaluare a calităților de lidership ale colegilor noștri implicați în management.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...