Evaluari companie Stefanini Romania

Dezamagitoare. De uitat rapid.

19.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Departamentul HR.

Contra
Locatia lasa de dorit.
Dezorganizare totala pe proiectul "Firmenich".
Managementul local (Service delivery manager) dezastruos din toate punctele de vedere.
Fluctuatie mare de personal.
Lipsa traininguri.
Lipsa viziune per ansamblu.
Volum mare de lucru.
Echipe subdimensionate versus volum de lucru.
Echipe supradimensionate versus volum de lucru.
Daca doriti sa vedeti cum stati cu nervii e de recomandat.
Daca doriti sa evoluati profesional intr-un mediu de lucru placut unde se pune accentul pe calitate, seriozitate si recunoastere a efortului depus atunci evitati aceasta companie si in special proiectul mai sus mentionat.

Transparenta in momentul recrutarii.
Cursuri de People management pentru factorii de decizie alocati unui proiect.
Knowledge base.
Trainiguri pentru colegii noi.

Full time - Senior system administrator - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Marti, 12 Nov 2019
Ne pare rău că experiența ta alături de noi nu a fost cea mai plăcută, dar ne este utilă opinia ta pentru a ne îmbunătăți pe viitor. Cu siguranță vom ține cont de aspectele semnalate. Succes pe viitor!

Am lucrat full time pe limba franceza. Experienta de lucru buna.

16.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Managementul fain, cel putin pe proiectul pe care am fost eu. Atmosfera ok. Bonusul de limba 1000 lei.

Marti, 12 Nov 2019
Ne bucurăm mult că ai avut o experiență frumoasă alături de noi și îți mulțumim pentru review. Toate cele bune!

Mediu placut

13.10.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Mediu placut
posibilitati de avansare

Marti, 12 Nov 2019
Mulțumim pentru aprecieri! Mediul de lucru și posibilitățile de promovare sunt prioritare pentru noi, așa că ne bucurăm că ai considerat acest aspecte ca fiind pozitive. Te încurajăm să ne comunici și direct orice nemulțumiri ai avea, pentru a putea lua măsuri concrete.

Decent dar se poate mult mai bine.

08.10.2019 - Fost angajat - Full time Util (2)

Pro
Salariu ok, eu cand am lucrat aveam 2000 lei NET + 200 lei bonuri de masa.

Colectiv ok

Locatie buna

Transport pt tura de noapte

Bonusuri ok de performanta

Marti, 12 Nov 2019
Mulțumim mult că ți-ai luat din timp să lași acest review detaliat. Un astfel de feedback ne este de mare ajutor, pentru că ne străduim în fiecare zi să fim mai buni, mai flexibili și să construim relații de lungă durată cu toți colegii noștri. Ne pare rău că nu ai avut cea mai bună experiență alături de noi și că nu am aflat la timp pentru a putea interveni. Îți dorim mult succes pe viitor!

A great start. Oameni smart, prietenosi, dispusi sa ajute.

04.10.2019 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
- multe traininguri
- asigurare medicala
- 27 zile concediu platite
- posibilitatea de a lucra de acasa
- 300 lei in plus petru beneficii cum ar fii transport, meal vouchers, tickete vacanta, etc.
- posiblitatea de avansare rapida

Marti, 12 Nov 2019
Bună și mulțumim pentru toate aspectele pozitive pe care le-ai semnalat. Cu atâtea plusuri, sigur putem rezolva împreună orice probleme. Feedback-ul tău aici ne ajută în primul rând pe noi să fim mai buni și să avem o perspectivă 360 asupra lucrurilor, dar suntem convinși că o discuție față în față ar fi și mai eficientă. Te așteptăm oricând la departamentul HR.
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...