3.5

Evaluari companie Stefanini Romania

Bun ca rampa de lansare ori ca job entry-level

18.02.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
Unele proiecte au KB-ul foarte bine documentat.
Procesul de comunicare dintre angajati este facut exact cum trebuie.
Atmosfera la locul de munca, implicit si colegii (asta depinde foarte mult de proiect)
Poti avansa foarte usor de pe proiectele mari

Contra
Salariul este slab fata de ce ofera piata.
Proiectele mici din companie nu sunt vazute asa de bine precum cele mari (sanse mai mici sa avansezi de pe unul mai mic decat de pe unul mai mare)
Anumiti team leaderi prefera sa aiba o atitudine de "boss" mai mult decat una de lider

Full time - Bucuresti

Vineri, 10 Apr 2020
Îți mulțumim tare mult pentru un review atât de echilibrat și detaliat, ne este de un real folos. Ne bucurăm că ai listat comunicarea, atmosfera de lucru și posibilitățile de avansare printre avantaje, ne dăm silința să fim la înălțime în aceste privințe. Apreciem și aspectele mai puțin bune pe care ni le-ai semnalat, așa vom ști în ce direcții să ne concentrăm eforturile.

No tech training,only specific to project. This is not IT company unless you are a developer.

17.02.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
6 day additional vacantion per year

Vineri, 10 Apr 2020
Thank you for taking the time to write this review. We value our people a lot, be them managers or not, Romanian or foreign, and we always try to make decisions based on their performances, attitudes and values. It would be very useful for us to hear your opinions directly and in more detail, so please feel free to address the HR department directly at any point in time.

Rampa de lansare

13.02.2020 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
Iti poti face o parere despre cele mai multe ramuri ale IT-ului.

Vineri, 10 Apr 2020
Bună, îți mulțumim pentru review și pentru faptul că ne-ai recomanda cunoscuților. Îți dorim mult succes în carieră!

Companie buna pentru a capata experienta si a merge mai departe.

12.02.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
Colectiv placut, flexibilitate din partea celor mai multi manageri, posibilitatea de a invata lucruri noi.

Vineri, 10 Apr 2020
Mulțumim tare mult pentru comentariul și recomandările tale, ne sunt foarte utile, cu atât mai mult cu cât ești alături de noi de așa mult timp. Punem mare preț pe aspectele pe care le-ai apreciat, dar sunt la fel de importante pentru noi și zonele unde e loc de mai bine. Dacă ne poți ajuta cu mai multe detalii, te așteptăm oricând la departamentul de HR - momentan virtual, iar când se va putea, la o discuție informală, față în față.

Companie ok

10.02.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Conditii bune de lucru, atmosfera buna.

Vineri, 10 Apr 2020
Mulțumim pentru aprecieri și pentru faptul că ne recomanzi cunoscuților! Mediul de lucru și atmosfera sunt prioritare pentru noi, așa că ne bucurăm că ai considerat acest aspecte ca fiind pozitive. Mult succes pe viitor și te mai așteptăm pe la noi!
Conecteaza-te cu Stefanini Romania prin retele sociale
Noutati Stefanini Romania
Cum să construiești o echipă de succes? O dilemă comună în mediul de business. Olga Botușan, HR Director, Stefanini EMEA ne va ...
Stefanini is a company strongly involved in the business shared industry not only for creating the demand for workforce and hiring but also ...
În ultimii ani, odată cu înclinarea tot mai mare a balanței în favoarea candidaților pe piața muncii, cuvântul ...