Studio20

Alte Servicii

1.5
  • www.studio20.ro

Evaluari companie Studio20

Am lucrat pe postul de make-up artist la Studio 20. este o bataie de joc totala. Iti spun la interviu niste cerintele si pe parcurs observi defapt ca postul nu e de make-up artist ci de trainer (o treapta mai jos de profesor) pentru ca trebuie sa le predai, fara avea un beneficiu in plus la salariu pentru munca depusa.

20.02.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Merita sa muncesti in aceasta companie datorita colegilor de echipa si a modelelor, banii se dau la timp, ai parte de bonuri de masa si de asigurare medicala.
Poti beneficia de mariri de salariu.

Contra
In rest este o bataie de joc. programul este de 8 ore pe zi (4 ore dimineata si 4 ore seara - pentru a prinde toate fetele) dar au pretentia sa stai la shootingurile foto si video chiar daca sunt suplimentare si nu te platesc pt asta. Nu exista libere de sarbatori legale (decat daca iti impui putea votul de vedere) si nu platesc Aceste zile conform legii (mai exact nu le platesc deloc si nu ai nici liber compensatoriu). Concediul de odihna nu prea se aproba mai ales daca ai nevoie de mi mult de o saptamana.
Regulile interne ale companiei sunt foarte simple dar cand vine vorba de comportament, si se atrage atentia la orice colt ca faci ceva gresit si esti penalizat cu 10% fara avertisment sau drept la replica pentru "te miri ce" fapta.

Nu sunt in masura sa comentez acest aspect.

Full time - Make-up artist - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Studio 20 ... Ar putea fi ce trebuie, dar momentan nu este.

16.11.2017 - Fost angajat Full time Util (15)

Pro
Ar putea fi placut daca stii cu cine sa te imprietenesti
Ai putea sa evoluezi daca iti place ce faci .

Locuri de munca Trigo Industry Services
Trigo Industry Services
Locuri de munca Trigo Industry Services
Trigo Industry Services
Inginer electromecanic
Nu recomand. Pierdere de timp.
Oameni bun tehnicManagement strain si cu experientaWork from homeLipsa micro management
Inginer proiectant
Nu se merită deloc.