Superbet

Alte Servicii

3.6
  • www.superbet.ro

Evaluari companie Superbet

O companie ok, recomand pentru un prim job

27.07.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Se lucreaza 2 zile si 2 libere, inclusiv zilele de weekend. Programul este de 12 ore pe zi, desi cumulat stai cam 13. Salariul in 2016 era minim pe economie + ceva bonusuri din incasarile la aparate. Colectiv destul de ok, tanar.

Contra
Nu exista pauza de masa, iar uneori clientii sunt greu de suportat. Uneori trebuia sa ma deplasez la o banca destul de indepartata de agentie pentru a depune sau a retrage bani, in final acest aspect s-a rezolvat.

Full time - Casier - Alba Iulia
Perioada de munca este de mai putin de un an.

O companie ok.

27.07.2018 - Angajat Full time Util (9)

Pro
O companie ok. Programul este de 12 ore, 2 zile lucrezi 2 zile liber. Salariul este acum în jur de 2200. Banii se iau în 4 transe. 10 ale lunii - bonus de conduită 200 lei, pe 15 lichidare - minim 900 în funcție de câte ore lucrate ai, pe 20 bonurile de masa 300 de lei și bonus de la aparate 200 de lei, iar pe 30 avansul - 500. În funcție de agenția în care ești repartizat mai faci și tips. Dacă ești într-o agenție cu program pana la 12 noaptea ti se decontează și transportul. Pentru volumul de munca depus mi se pare un salariu ok.

O companie in plina dezvoltare

10.07.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Se plateau zilele suplimentare

Stati departe de aceasta companie

04.07.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Lucru in ture de 12 ore, fara pauza de masa, pauzele de masa se cumulau si se adaugau la program la sfarsitul lunii.

Companie serioasa, experienta placuta alaturi de ei, corectitudine din partea managerilor.

22.03.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Programul ofera suficient timp liber, salariu bun pentru munca depusa, bonusuri, managerii inteleg atunci cand ai o problema. Un job minunat pentru cei aflati la inceput de drum.

Locuri de munca Smart Recruit
Smart Recruit
Inginer electromecanic
Nu recomand. Pierdere de timp.
Oameni bun tehnicManagement strain si cu experientaWork from homeLipsa micro management
Inginer proiectant
Nu se merită deloc.