Superbet

3.5
  • www.superbet.ro

Evaluari companie Superbet

Argumente pro si contra!!!

03.11.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Ai voie sa te joci la pariuri si loto ca nu se intampla nimic daca te prinde (chiar daca regulamentul interzice asta)

Contra
Manageriat dezastros: 1-te muta dintr o agentie( ca esti angajata superbet romania) fara sa tina cont de distanta de acasa pana la punctul de lucru( zice sa nu se invete clientii cu noi)2-iti ia bonusul 200 lei daca o colega noua greseste de exemplu sa dea stocul dar nu te plateste 300 lei conform regulamentului daca inveti o fata noua3-curatenie generala in prima luni a lunii de la 7 jum obligatoriu , fara sa fii platit cele 2 ore daca nu se ia bonusul de conduita de 200 lei 4- prezenta in agentii obligatoriu la 9 jum desi programul incepe la 10( trebuie sa mergi la banca uneori cu sume mari si distante considerabile)si nu esti platit pentru asta 5 -daca ai ghinionul sa fii in agentii unde sunt prieteni de ai managerului trebuie sa stii ca au voie sa bea alcool ( agentia titulescu), sa manance slanina cu ceapa sa bruscheze aparatele sa injure cum si pe ce ton vor , ca doar nu te ai angajat la biserica sa vinzi lumanari si pe aparat tot nu l doare.

Cand fraierii isi dau demisia rugati sa va dea alaturat cererii si o LISTA A MOTIVELOR.Sedintele , curatenia generala , protectia munciisi banca ar trebui platite! Managerii controlati !!!!!

Full time - Casier - Bucuresti

Un loc de munca bun pentru inceput

20.08.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Salariu se primeste la timp, se poate face spaga, program 2 zile cu 2 zile libere

O companie ok, recomand pentru un prim job

27.07.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Se lucreaza 2 zile si 2 libere, inclusiv zilele de weekend. Programul este de 12 ore pe zi, desi cumulat stai cam 13. Salariul in 2016 era minim pe economie + ceva bonusuri din incasarile la aparate. Colectiv destul de ok, tanar.

O companie ok.

27.07.2018 - Angajat Full time Util (10)

Pro
O companie ok. Programul este de 12 ore, 2 zile lucrezi 2 zile liber. Salariul este acum în jur de 2200. Banii se iau în 4 transe. 10 ale lunii - bonus de conduită 200 lei, pe 15 lichidare - minim 900 în funcție de câte ore lucrate ai, pe 20 bonurile de masa 300 de lei și bonus de la aparate 200 de lei, iar pe 30 avansul - 500. În funcție de agenția în care ești repartizat mai faci și tips. Dacă ești într-o agenție cu program pana la 12 noaptea ti se decontează și transportul. Pentru volumul de munca depus mi se pare un salariu ok.

O companie in plina dezvoltare

10.07.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Se plateau zilele suplimentare

Web Developer
Program flexibil , Salarii si bonusuri atractive, mediu de lucru placut.
Sales Support
colegitraininguri
Mediu de lucru placut, colegi ok.
Consultant
Junior Tax Consultant