Suvoda Software SRL

Suvoda Software SRL

• Site: www.suvoda.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Suvoda Software SRL

mediu de lucru relaxat

18.09.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
- atmosfera relaxata, program flexibil
- lipsa de monotonie in taskuri
- salarii putin peste medie

Contra
- cresterea rapida duce la echipe care nu-si stapanesc atributiile
- management conservator

Fost angajat 2020 - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O experiență din care înveți multe lucruri.

20.06.2020 - Angajat - Full time

Pro
Programul este flexibil, colegii sunt foarte prietenoși, atmosfera este caldă. Petreceri în fiecare lună, mâncare la birou. Posibilitate de work from home, fără nicio problemă.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie unde te simti bine

31.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
- Oamenii sunt foarte misto, foarte open-minded, foarte amabili. Daca ai o problema sau nu te descurci cu ceva, oricine e dispus sa te ajute
- Domeniul e foarte atractiv, e foarte misto sa simti ca aduci o contributie in lume. Proiectele sunt foarte diferite, nu te plictisesti, inveti constant lucruri noi de la proiecte noi
- Primesti Macbook Pro ultimele modele, monitoare, tot ce ai nevoie, biroul e super mobilat, curat, aranjat confortabil, ai zone de relaxare, boardgames, fussball
- Oportunitatile de promovare sunt direct proportionale cu dorinta ta de a creste, ele exista si nu sunt greu de atins
- Managementul e foarte deschis si orientat pe angajat, managerul discuta deschis cu tine si coopereaza ca tu sa te dezvolti pe ramura pe care iti doresti, fie tehnic, fie managerial
- Echipele sunt omogene ca persoane, e usor sa iti gasesti locul si sa te simti confortabil intr-o echipa
- Mancarea e foarte buna, cu provideri precum Axel Food, Socului Kebap, Fabio Pizza si de suma alocata iti ajunge uneori sa iti iei si acasa
- Programul de lucru mega flexibil, nu te ia nimeni la intrebari daca alegi sa incepi mai tarziu sau mai devreme
- Work from home
- Program de referral

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Domeniu frumos, atomosfera ok, dar cu ceva lipsuri

20.04.2020 - Angajat - Full time

Pro
Beneficiile sunt ok, faptul ca ti se asigura masa te scuteste de o grija zilnica, programul este ok, se lucreaza in ture dar nu de noapte si nu dupa fusul orar al altor state, nu se incurajeaza statul peste program, colegii sunt ok, conditiile de lucru f bune, sunt incurajate initiativele si ideile de imbunatatire, se lucreaza cat de cat si la moralul angajatilor prin diverse initiative organizate de firma, organizarea remote f buna, cei din board au o abordare f ok mai ales in situatii de criza.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Relaxant, primitor.

08.02.2020 - Angajat - Full time

Pro
Mediu de lucru relaxant.
Angajati tineri.
Salariu ok.
Posibilitati de promovare direct proportionale cu calitatea muncii tale.