TEKKO Logistik Industry

Evaluari companie TEKKO Logistik Industry

Mediu de lucru placut?Hmmm... nu as spune asta in conditiile in care una spun la interviu si alta iti spun dupa semnarea contractului.

04.09.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Mancare asigurata si atat.

Contra
Mincinosi la interviu, nu mentioneaza salariu corect ( spun netul dar brutul este cu mult mai mic ceea ce inseamna ca esti platit la negru o parte.
Am intrebat daca se pastreaza jumatate din la salariu in prima luna asa cum se facea o data pe vrea lui Ceasca, mi-au spun NU dar m-am trezit dupa ce am semnat ca DA se retine o "Garantie" ( nu se stie cand voi avea nevoie de ea-asta a spus "Doamna". A 3-a gafa, cu cateva zile inainte de 15 August ( Zi libera legala) m-au anuntat foarte lejer ca se lucreaza fara plata si fara drept de zi libera ( unde Dumnezeu traim??) Salariu brut iti creste din 3 in 3 luni cu 300 de lei

Sinceritate in ceea ce priveste jobul si atributiile acestuia. Luati in serios femeile la locul de munca pentru ca fara ele nu ati reusii sa tineti firma pe picioare prea mult.

Full time - Sindrilita
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Oportunitati de invatare
Analist calitate
Un angajator serios,puternic pe piata de sistemele cablajele electrica internațional!
Programul de lucruSalarConducere
Concurs