Tenaris Silcotub

Servicii Stiintifice/Tehnice

• Site: www.tenaris.com

Evaluari companie Tenaris Silcotub

O experienta "neutra", sunt multe lucruri unde se pot imbunatatii, insa e si foarte dificil sa faci asta cand politicile interne si mai ales jocurile interne sunt mai importante decat sa promovezi pe cine trebuie, slabi si la capitolul motivare personal etc.

01.03.2015 - Angajat Full time Util (1)

Pro
Pentru entry level, gen 2 ani, arata bine pe CV daca nu ai multe rotatii, de preferabil iti lasi una singura. Au totusi un nivel decent de salarizare si anumite beneficii care merita, doar daca esti norocos

Contra
Oportunitati cariera, scazute 5-10% din GT ajung sa faca ceva ca lumea. Work load pt 2 persoane, dar tu esti doar un om. Se poate lucra ft mult la imbunatatirea nivelelor salariale al modului de compensatie, mariri si evident transparenta

Voi sunteti problema pentru aceasta lipsa de dezvoltare a talentului, voi sunteti problema pentru care oamenii pleaca, sunteti prea ocupati sa faceti imparteala intre voi in loc sa va uitati ca munca grea se face in alta parte.

Full time - Analist calitate - Zalau

Oportunitati reduse, esti mutat de pe un post pe altul fara o justificare consistenta, se petrec lucruri extrem de ciudate, cu asa zisele firme terte ale Tenaris - unde oamenii sunt platiti foarte prost, chiar daca practica munca cot la cot si identica cu un angajat Tenaris( platit triplu sau poate chiar mai mult). Posibilitati reduse de a promova.

12.05.2014 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
Pentru un student este o experienta interesanta pentru max. 2 ani ferit de gura HR-ului si cu norocul de a beneficia de un supervisor ok.

Locuri de munca Assystem Romania Project Engineer - Automotive
Timisoara, Job national
Locuri de munca Assystem Romania Software validation engineer, Iasi
Assystem Romania
Iasi
Locuri de munca Bosch Romania (Robert Bosch SRL) Internship - Service Support | Bosch Bucharest
Bosch Romania (Robert Bosch ...
Inginer electromecanic
Nu recomand. Pierdere de timp.
Oameni bun tehnicManagement strain si cu experientaWork from homeLipsa micro management
Inginer proiectant
Nu se merită deloc.