TNT Romania

Fax: 021.303.4543
    Site: www.tnt.com

Evaluari companie TNT Romania

Loc de munca sigur

30.09.2018 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Salariul e mai bun fata de alte firme mai mici. Pe langa salariu mai sunt si alte beneficii care ajuta (carburant suficient pentru deplasarea la serviciu, bonuri 15 ron, benefit lunar 200 ron). Atmosfera la lucru este foarte ok, echipa unita, colegii se ajuta intre ei. Inainte am lucrat la o firma colaboratoare, insa programul de lucru era prelungit fara ore si salariul mai mic. Aici se platesc orele suplimentare. Se lucreaza uneori in weekend daca vrei si se platesc ore cu 200%)

Contra
Distanta. E in afara Bucurestiului, insa se plateste carburantul pentru deplasarea la Otopeni. Trainingul de inceput e prea scurt.

Teambuildinguri
Training

Full time - Otopeni
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Atmosfera face totul

16.09.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Echipa din Otopeni e tanara (20 -25 de ani). Angajatii sunt tratati cu respect, atmosfera este foarte placuta. Se promoveaza intern, la extern ies doar pozitii de entry level. Beneficiile ok: orele suplimentare se platesc integral, cele de weekend nu sunt obligatorii si se platesc cu 200%. Bonurile sunt de 15 RON, se plateste integral transportul (carburant decontat sau transfer). 200 ron lunar bonus pentru turism intern prin Benefitonline.

Fost angajat 2015 - 2016

15.09.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
echipa cu experienta

Exista o atmosfera deosebita de suport, sustinere si ajutor neconditionat intre colegi.

04.07.2018 - Fost angajat Util (8)

Pro
Echipa bine formata. Seriozitate. Respect.
Asigurare medicala. Bonuri de masa in valoare de 15 lei.
Cont pe platforma BENEFIT ONLINE pt fiecare angajat.

Un ciclu continuu de invatare

27.04.2018 - Angajat Full time Util (13)

Pro
Program flexibil, colectiv minunat, intelegere si suport din partea angajatorului, salariu motivant, flexibilitate pe partea de concedii , atmosfera degajata si motivare continua.

KLG Europe Logistics SRL
Echipa tanara, program oarecum flexibil, beneficii salariale ok
Haos, ce poate fi un lucru bun pentru avansari rapide si castigarea experientei in domeniu
Asistent proiect
Program flexibil si ok in ture
Field tehnician
Marketing Automation ...