Toro Telemarketing

• Site: www.toro-telemarketing.ro/

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Toro Telemarketing

Cea mai proasta experienta

12.02.2018 - Fost angajat 2016 - Full time

Pro
Nu exista nimic pro cu aceasta firma, nu am nimic bun de spus si nici nu vreau sa imi aduc aminte de acest loc

Contra
Imbunatatirea companiei?!
Nu ai ce sa imbunatatesti, ar trebui scoasa de pe piata pentru cat au pacalit angajatii si i-au furat pe fata, zic asta pentru ca si eu am patit.
Salariu de nimic pentru foarte mult stres si bonusuri de nimic.
Muzica data la maxim zici ca esti intr-un club, nu la locul munca.
Din cauza muzicii, toti tipau la telefon, iar daca ai un coleg care tipa langa tine si tu vorbesti cu un client in acel moment, sa nu te astepti sa aiba bunul simt sa taca.
Obligat sa stai in picioare, "asa faci vanzari mai bune", dar niciodata nu a fost vorba de asta, e vorba mai mult sa te dai bine pe langa manageri, pe scurt primesti telefoane de la potentiali clienti doar daca esti placut de ei daca te supui.
Managerul care iti da acesti clienti, cat si subalternii lui in numar de 1 sau 2 persoane, spun cui sa ii dea si cui sa nu ii dea, chiar eu am auzit "NU UIT DA LUI X ", s-a intrebat de ce nu ii da si au zis PENTRU CA ASA VREAU!
Si nu vreau sa fiu rasist dar firma este condusa de evrei si sunt foarte zgarciti cu banii.

Sa fie condusa compania de oameni normali, daca nu puteti, sa plecati din tara noastra fiindca nu suntem supusii nimanui.

Fost angajat 2016 - Full time - Bucuresti - Agent vanzari
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Nu lucrez de mult timp aici, dar imi place atmosfera friendly, oamenii sunt deschisi si pozitivi. Din punctul meu de vedere este un lucru destul de important s

02.02.2018 - Angajat - Full time

Pro
- salariile atractive, la timp
- mediul de lucru placut
- colegi tineri si pozitivi

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Sunt un fost angajat al companiei si urma sa primesc salariul pe data de 10 august 2017 pentru luna lucrata la respectivii fiind Iulie, toate bune si frumoase,

18.08.2017 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Nu am sub nici o forma vre-o recenzie pro/pozitiva.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Locuri de muncă