TÜV Austria Romania

• www.tuv-austria.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie TÜV Austria Romania

Un loc de munca in care ai zilnic provocari si noi lucruri de invatat (daca nu fugi de munca si responsabilitate).

01.03.2019 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Partea financiara la timp de fiecare data, chiar mai repede cu cateva zile daca au fost sarbatori sau alte asemenea.
Implicarea managementului atat in partea de induction cat si dupa, de cate ori a fost necesar (intr-o colaborare de peste 10 ani pe care am avut-o).
Leadership la un super nivel, ce se poate observa si din afara in rezultatele si dezvoltarea companiei in Romania.
Locatie super accesibila atat cu mijloacele de transport in comun cat si cu masina (parcare proprie).
Seriozitate si profesionalism la nivelul intregii companii (atat in Romania cat si in restul de locatii ale companiei la nivel international cu care am colaborat).
Angajeaza si tineri (dau o sansa chiar daca nu ai experienta - dar depinde de tine sa te si implici sa demonstrezi ca poti si sa livrezi). La inceputul colaborarii nu aveam experienta pe domeniul lor de activitate dar m-au ajutat pas cu pas.
Echipa diversa (atat ca varsta, 20-60 ani) cat si ca experienta ( Beginner - Senior).
Sunt multe lucruri de invatat.

Contra
Nu alegeti daca nu aveti chef de munca, oamenii livreaza/ ofera dar si asteapta rezultate.
Nu alegeti daca aveti doar asteptari si nu livrati ce ati promis sau ce se astepta. Oamenii functioneaza nemteste, mai intai arati si livrezi dupa care evalueaza si ofera. Dai mai mult, primesti mai mult.

Fost angajat 2018 - Full time - Bucuresti - Trainer si Lead Auditor
Perioada de muncă: Peste 10 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Nu a fost o experienta foarte plăcută.

26.01.2019 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Salariul este băgat la timp.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Capcana pentru cei tineri. Evitati!

01.05.2018 - Fost angajat 2015 - Full time

Pro
Singurul aspect pozitiv este acela ca salariul se plateste la timp.

O companie cu pretentii, care de fapt este 0

08.02.2018 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Salariul este platit la timp
Locatia este usor accesibila

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Evitati aceasta companie

14.01.2018 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Unii colegi care sunt mai ok si locatia sediului firmei usor accesibila.

Locuri de muncă
Procter & Gamble