Tymbark Maspex Romania

• Tel: 0244.283.344
    Fax: 0244.282.366
    Site: www.tymbark.ro

Evaluari companie Tymbark Maspex Romania

O experienta mai putin placuta

11.09.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Salariul se plateste la timp si se acorda prime de sarbatori.

Contra
Comunicarea interdepartamentale este deficitara si uneori lipseste cu desavarsire si nu de putine ori esti pus in fata faptului implinit, eventual penalizat.
Targetul lunar iti este comunicat tarziu, iar cel trimestrial il primesti in ultimele trei zile si ai sanse mari sa nu il faci.
Calculul targetului este facut dupa o formula doar de ei stiuta si nu corespunde cu obiectivul companiei.
Nu ai voie sa depasesti ora 8 la plecare dimineata si dai explicatii pentru lucruri care nu depind de tine ca si pozitie in cadrul companiei.
Au multi controlori in piata care nu stiu marfa listata in magazine si acestia au dreptul de a aborda sefii de magazine in locul tau pentru explicatii si iti strica relatiile construite cu acestia.

Eliminati persoanele care nu fac nimic vizibil si masurabil!
Nu mai monitorizati non stop angajatii deoarece acest aspect creeaza un stres maxim.
Nu mai promovati angajatii doar pe baza unor feedbackuri, deoarece nu au pregatire pentru acele pozitii!

Full time - Account Manager - Pitesti

In general am incercat sa conving ideea de oneTeam. Sper ca voi reusi :)

15.07.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Respecta Oamenii, respecta concediile, respecta zilele libere, iar salariul se vireaza in ziua stabilita sau inainte (depinde de week-end), niciodata dupa.
Au 2 titluri de "Produsul anului in ultimuu 3 ani, ceea ce e un mare +.

Stera Chemicals
Sunt unii oameni super faini...
Internship
Am invatat foarte multe din portofoliul bancar si mi-am inbunatatit abilitatile de comunicare
Key account manager
Posibilitatea de învățare și dezvoltare personală.
Manager productie
Sef departament marfuri ...