Uvet Viaggi Turismo

Alte Servicii

• Site: www.uvetviaggi.com

Evaluari companie Uvet Viaggi Turismo

Agent turism

25.10.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Posibilitatea de a lucra intr-o "multinationala" dintr-un apartament inchiriat la Crangasi.

Tichete de masa si transport decontat, echipa tanara si dinamica.

Contra
Daca vrei sa lucrezi intr-o "multinatioanala" cu profilul de call center trebuie sa fii cu adevarat pregatit.

Telefonul nu poti sa-l folosesti decat in pauzele de 15 minute o data la 2 ore (mai rau ca la scoala).

Daca ai vorbit prea mult cu colegul din dreapta sau te-ai consultat intr-o problema la serviciu esti imediat apostrofat sau chemat in sedinta. Daca ai prostata slaba nu prea poti sa te duci de multe ori la baie (pt ca iar esti chemat in sedinta).

Salariul este demn de un casier de la Cora, posibilitati de avansare nule, prima de sarbatori o primesc doar preferatii sefei (in special fetele), ore suplimentare platite care in final nu echivaleaza cu salariul pe o zi, supraveghere continua cu camerele video pentru a nu face o miscare in stanga sau dreapta (deoarece iar vei fi chemat in sedinta).

Volum foarte mare de munca.

Schimbarea managerului care are o atitudine neprofesionista. Sa asigure conditii mai relaxate de munca.

Full time - Agent turism - Bucuresti

Experienta Uvet Viaggi Turismo

13.10.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Povestea de la interviu te fascineaza si te atrage dar realitatea e alta

Operator Asamblare
Bonusuri sau prime salariale, loc de munca stabil, posibilitate de a face ore suplimentare
Administrator
Colegi în mare parte ok și dornici sa te ajute
Aspecte PRO nu cred ca exista si nici nu vor exista in aceasta "firma" pur romaneasca. ...
Account Manager
Consultant farmaceutic
Mat Planning/Prod Ctrl ...