Valoris Center

• Tel.: 021.529.9929
    Site: www.valoris.ro

Evaluari companie Valoris Center

Mediu de lucru placut dar cu un buget super restrans

29.05.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Sanse mari de promovare

Contra
Foarte multe task-uri per angajat

Salarii mai mari sau angajati mai multi

Full time - Team Leader Productie - Bucuresti

Luni, 03 Iun 2019
Buna! Iti multumim pentru feedback si iti dorim mult succes in viitorul tau parcurs profesional!

Agent Callcenter

11.05.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Comunitate super
Bonusuri

Joi, 16 Mai 2019
Buna! Iti multumim pentru feedback si iti dorim mult succes in continuare!

Pentru cateva luni o experienta buna nu pe o perioada mai lunga

07.05.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
colegi si tem leaderi ok

Joi, 09 Mai 2019
Buna! Iti multumim mult pentru feedback! Ne bucuram ca faci parte din marea majoritate care recomanda compania in primul rand pentru colectivul deosebit si mediul de lucru placut.

Desi oferim in mare roluri entry-level, ne incurajam angajatii sa invete cat mai bine activitatea, iar in timp sa se dezvolte si sa candideze pentru diverse oportunitati de crestere: fie sa migreze catre alte echipe, fie sa promoveze pe alte roluri. Partea financiara va fi influentat intodeauna si de complexitatea proiectelor si de abilitatile cerute pentru rol, cum ar fi cunoasterea cel putin a unei limbi straine la nivel avansat. Intr-adevar proiectele se pot schimba sau pot fi mixate si consideram acest lucru un avantaj pentru colegii nostri: au ocazia de a invata lucruri noi, de a iesi din rutina si de a interactiona cu alte tipuri de clienti sau activitati. Credem noi, cu cat mai multe proiecte, cu atat mai bine.

Iti multumim ca ai facut parte din echipa noastra atat de mult timp si iti dorim mult succes in continuare!

O experienta in regula pentru un job de inceput

25.04.2019 - Fost angajat Part time Util (9)

Pro
- Bonusuri satisfacatoare in functie de performanta
-O oarecare flexibilitate a programului
-Atmosfera informala
-Oportunitati reale de avansare intr-un timp relativ scurt

Luni, 06 Mai 2019
Buna! Iti multumim pentru feedback si iti dorim mult succes in continuare!

Oferte care ti s-ar potrivi

Colegi foarte de treaba, training suficient de complet.

22.04.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Colectivul de la munca

Luni, 06 Mai 2019
Buna! Iti multumim pentru feedback! Avand in vedere ca nu exista penalizari la salariu, presupunem ca te referi la bonusurile ce se pot adauga la salariu in functie de performante. Bonusurile lunare sunt prezentate de Team Leader de fiecare data si eventualele neclaritati pot fi oricand discutate. Un feedback anonim nu ne ajuta sa facem verificari suplimentare, prin urmare ne incurajam in permanenta angajatii sa ne solicite punctual detaliile de care au nevoie, astfel incat sa nu ramana cu o impresie eronata.
TELUS International Europe
Beneficii, mediu de lucru placut, sediul companiei intr-o zona usor accesinila, program flexibil
QA Engineer
- salarii bune- asigurare medicala foarte buna- suc/bere la discretie- snack time zilnic- mediu de ...
Software test engineer
-salario ok-beneficii ( asigurare medicala foarte buna, zilele libere care pica in weekend se dau ...
Concurs
Implementation Manager