Valoris Center

• Tel.: 021.529.9929
    Site: www.valoris.ro

Evaluari companie Valoris Center

De evitat- salarii foarte mici, cerinte mari, mediu neplacut.

24.08.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Flexibilitate in ceea ce priveste turele

Contra
Se lucreaza pe minimum doua proiecte diferite in acelasi timp, trebuie sa schimbi registrul automat, la fiecare apel. Managementul are pretentii de mare companie pentru ca proiectele sunt avantajoase (nu stiu cum au castigat acei clienti..) insa supervisorii nu stiu decat sa tipe literalmente la angajati sa ia apeluri. Aceeasi atitudine de superioritate le-o inspira si agentilor vechi. Fiind la primul job, am fost mintita ca trebuie sa stau in preaviz in primele 3 luni de munca sau urma sa am referinte proaste. Seful direct facea glume si gesturi obscene cu o foarte mare dezinvoltura, nu am mai vazut in alte companii un comportament mai scarbos. Nu-i de mirare ca marea majoritate a oamenilor care lucreaza sunt sub 24 de ani, pentru ca se bazeaza pe minciuni si invaluiri. Salariu de 1400 lei pe double skill, bonusuri inexistente, bonuri de masa integrate in salariu. Cel mai neprofesionist mediu de lucru pe care l-am intalnit pana acum.

Nu cred ca le-as da un sfat, pentru ca nu as dori sa mai continue pe piata.

Full time - Agent Servicii Clienti - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Personal ok, dar salariu lasa de dorit.

16.08.2018 - Fost angajat Part time Util (5)

Pro
Flexibil, colegi tineri

Interviu Valoris Center

08.08.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Mediu de lucru placut, oportunitati de avansare reale, seriozitate si stabilitate.

Este o scoala buna

08.08.2018 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Ai ocazia sa inveti foarte multe lucruri. colegii sunt faini (maj). team leaderi de treaba, fata de ce am avut la alt job intr-o firma asemanatoare.

O experienta interesanta, oameni deschisi si binevoitori. Atmosfera relaxata.

29.06.2018 Util (1)

Pro
Colectivul
Calitatea locului de munca