Viboal FindEx

Viboal FindEx

• Site: www.viboal.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Viboal FindEx

Experienta placuta

08.05.2021 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Mediu plăcut de lucru

Contra
Nu am identificat aspecte negative

Fost angajat 2019 - Full time - Bucuresti
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Am fost parte a echipei de preturi de transfer timp de 4 ani in care am invatat de la zero si pana la cele mai complexe spete ce presupune acest domeniu

02.04.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Firma reprezinta atat o oportunitate pentru cei aflati la inceput de drum in a invata in ce consta domeniul, cat si pentru cei cu experienta in a isi consolida o careira in domeniu.
Se cladeste o baza solida de cunostiinte.
Firma se bazeaza pe politica de dezvoltare in cadrul echipei, se investeste in personal pe plan profesional, exista oportunitati reale de a avansa in cadul echipei.
Munca si efortul este recunoscut si apreciat, valorizat prin avansari.
Este un loc bun de dezvoltare si nu doar pentru inceput, ci si de-a lungul celor 4 ani de lucru pot spune ca apar constant noi provocari.
Se incurajeaza participarea la cursuri de performare si implicarea in activitati de dezvoltare cum ar fi acreditari (ADIT), prezentari, conferinte, etc.
Program de lucru echilibrat, posibilitatea de a lucra de acasa, exista intelegere, iar interactiunea in cadrul echipei este una relaxata si constructiva.
Conducerea este receptiva la nevoi si solicitari.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Viboal FindEx a reprezentat inceputul carierei mele in domeniul preturilor de transfer fiind o oportunitate de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe pri

22.11.2019 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
- mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere
- posibilitati de dezvoltare profesionala prin participarea la diverse cursuri si conferinte
- flexibilitatea programului de lucru si posibilitatea de a lucra de acasa
- oportunitati de avansare

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie buna pentru inceput de cariera, potrivita pentru studenti

06.11.2019 - Fost angajat 2019 - Part time

Pro
-echipa tanara
-flexibilitatea programului de lucru
-posibilitatea de a lucra de acasa
-participarea la cursuri de calificare profesionala

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Viboal a reprezentat o oportunitate de dezvolare profesionala, start-ul carierei mele in domeniul preturilor de transfer in cadrul unei echipe care mi-a insufla

22.11.2018 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Mediu de lucru placut
Oportunitati de dezvoltare profesionala
Program de lucru care mi-a oferit un echilibru intre viata personala si cea profesionala
Posibilitatea de work from home
Compania investeste in dezvoltarea angajatilor (cursuri de exel, public speaking etc)

Locuri de muncă
Wolfpack Digital