vidaXL

vidaXL

• Site: www.vidaxl.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie vidaXL

Am lucrat pe timpul verii pe vremea cand eram student, mediu foarte placut, echipa profi

25.06.2018 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Echipa
Mediul
Salariu ok

Contra
Turele prea diversificate

Fost angajat 2018 - Full time - Bucuresti - Agent Servicii Clienti
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Super mediu, super munca

31.05.2018 - Angajat - Part time

Pro
-salariul
-flexibilitate
-munca in sine
-relatiile dintre angajati, angajati - superiori
-pachetul de beneficii
-4h. 6h sau 8 h
-mediu dinamic, mereu ceva se schimba in cat mai bine - se cauta mereu solutii de imbunatatire
-locatie excelenta, centrala

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Recomand vidaXL- o companie relativ mica dar foarte serioasa

07.05.2018 - Angajat - Full time

Pro
Buna tuturor,

Am fost la un interviu in urma cu un an si jumatate pentru un post de CC cu franceza. Din pacate nu s-a concretizat nimic atunci.
Au revenit insa catre mine dupa un an cand mi-au prezentat o nous oportunitate.

Cu aceasta ocazie l-am cunoscut pe viitorul meu manager, parea un om cu foarte multa experienta si cu o atitudine corecta.
Recrutarea s-a desfasurat rapid, am avut vizibilitate asupra intregului proces. Am primit niste teste - relevante pentru activitatea pe care urma s-o desfasor si am fost acceptata.

Odata ajunsa in companie, aveam sa descopar un mediu de lucru foarte modest dar extrem de placut: oameni tineri, din medii diferite, responsabilii companiei sunt foarte receptivi, sunt destul de uniti si par sa le pese de angajati etc.

Profesional vorbind, am avut cea mai mare surpriza in ceea ce ii priveste. Am lucrat in companii mari care mergeau pe principiul "in fata e vopsit gardul, iar in spate- leopardul". La ei e invers: au niste birouri destul de modeste si nu epateaza cu nimic, dar sunt corecti cu tot (salarizare, pontaj, respectarea regulamentelor interne etc).

De Craciun si de Paste ne-au facut oferit cate o "atentie" tuturor si mi s-a parut un gest frumos din partea lor.

Sunt multumita si de salariu si ce restul beneficiilor.

In 6 luni de vidaXL am invatat cat nu am invatat in alte companii in 3 ani de activitate.

Echipa tanara. Management prost

04.01.2018 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Echipa tanara.
Salariu bun pt inceput
Job relativ usor

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Experienta f. buna si echipa tanara

26.09.2017 - Angajat - Full time

Pro
Salariu bun
Echipa foarte ok
Job usor