VP Holding

• Profli inactiv
  • Site: www.vp-holding.ro

Evaluari companie VP Holding

Cultura si valori

Am lucrat la VP Holding o perioada destul de scurta de timp, (aproape 1 an) iar asta in principal datorita lipsei unei balansari intre viata personala si serviciu, precum si a stresului extrem. Am inceput sa-mi caut de munca la 1 luna dupa ce m-am angajat. Mi s-a parut ca managementul este extrem de exigent, se tipa destul de des, se dau ordine ca in armata, iar daca nu performezi conform asteptarilor, esti dat afara imediat. Nu lucra acolo daca vrei sa ai o viata.

12.04.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Experience Corporate.

Contra
Atat leadership cat si management de foarte proasta calitate. Parca esti in armata, complet nerealist fata de stilul occidental.

Conducerea este complet lipsita de principii. Cinismul, stresul si exigentele bantuie la toate nivelele de management.

Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Fost angajat Full time pe functia de Inginer in Bucuresti anul 2014
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Nesatisfacator si de nerecomandat persoanelor sub 40 ani

01.04.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
La capitolul pro tot ce pot mentiona este sentimentul de constientizare a nevoii de schimbare pe care managementul il are acum.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in VP Holding

Experienta VP Holding

25.04.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Salariul la timp si in general cam peste media pietei.

Locuri de munca ZTE Romania Radio Configuration Engineer
ZTE Services Romania
Last update: 17.07.2017
Locuri de munca Conectys Serv Telecom 300 euro Bonus de Angajare. Cautam vorbitori de limba Engleza si Maghiara pentru o cunoscuta companie aeriana
Conectys
BUCURESTI, Sibiu, Cisnadie
Last update: 14.07.2017
Locuri de munca APT Resources and Services SRL Bilingual Order Management Specialist
APT Resources & Services SRL
Last update: 03.07.2017
Locuri de munca MAHLE Componente de Motor SRL Development Engineer (Project Manager R&D)
MAHLE
Timisoara, Job national
Last update: 20.07.2017
Locuri de munca General Electric Romania Field Service Engineer, Diagnostic Imaging
General Electric
Last update: 02.06.2017
Tehnician
  • Concediu de maternitate & paternitate
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Recrutor
  • Concediu de maternitate & paternitate
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Jsm ! Ce feedback ti au dat?
26.07.2017
Astept si eu rezultatul la un interviu pt sales assistant in Orange Shop in mall.. stiti care ar fi salarizarea?Mie imi spunea cineva ca se ...
26.07.2017
Support Technician
Data Scientist
Business Operations ...
Field tehnician
Agent vanzari B2B
Partener clienti retail-echipa mobila
Opriți-vă un pic din ceea ce faceți și puneți-vă următoarele întrebări: dacă v-ați compara viața profesională de până acum ...
Potrivit unui proiect de lege anunțat de Ministerul Muncii, se are în vedere introducerea unui contract de munca la distanță de care ...
Producătorul auto american Ford a anunțat astăzi că va înceta producția modelului B-Max la uzina sa de la Craiova, începând cu luna ...