Webhelp Romania

Evaluari companie Webhelp Romania

Experienta OK pentru un job part-time

24.07.2017 - Fost angajat Part time Util (14)

Pro
Salariul si bonurile de performanta, procesul de recrutare nu e sever, iar programul este flexibil - ceea ce mi-a permis sa urmez si cursurile de la facultate in acelasi timp, colegii sunt ok, ne-am inteles foarte bine

Contra
Procedurile se schimba constant, f multe informatii si f mult stres, mai ales pentru un job care nu e platit cine stie ce. Supervizorii sunt in functie de noroc - unii sunt foarte ok si deschisi sa te ajute si sa discute cu membrii echipei, altii sunt foarte instabili si ti-e si frica sa le pui o intrebare

Trebuie sa lucreze mult la cultura organizationala si la incentive-urile cu care isi pot pastra si motiva angajatii.

Part time - Functionar relatii clienti - Bucuresti

Una dintre cele mai proaste experiente in viata mea. Angajata de 1an.

11.06.2017 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Salariu platit la timp si atat.

Colegi de nota 10 dar o atmosfera tensionata din cauza sefului de proiect si a team lead-ului

04.04.2017 - Fost angajat Full time Util (11)

Pro
O echipa in care m-am putut integra usor, colegi care te ajuta si fac o atmosfera placuta zilnic.

Webhelp

12.02.2017 - Angajat Full time Util (10)

Pro
Este o companie mare, exista posibilitati de crestere. Prinzi experienta si destul de multe notiuni, mai ales daca esti la inceput.

Experienta in Webhelp pe limba franceza

21.09.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Mediul de lucru este ok, birourile ok
Colegii sunt de treaba in marea majoritate, nu am avut probleme