Whyttest

IT&C

• Site: www.whyttest.com

Evaluari companie Whyttest

Mai slabi decat cei de la EA in vederea cunostintelor acumulate acolo, HR-ul se pricepe sa vorbeasca dar doar atat, ti se promit training-uri interne, si mai stiu eu ce dar e doar vorbaraie, s-a incercat un training pentru software testing, s-a ales praful de el, plus ca jumatate din timpul de acolo a fost ca la prelegeri (multa vorbaraie).
Inca se taie bonurile pentru minute intarziate, inca se contorizeaza fiecare minut

21.05.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Poti sa stai pe youtube, facebook fara nici o problema, nu ti se reproseaza mai nimic, dar stagnezi oricum.

Contra
- Posibilitati de avansare egale cu 0, desi se lauda cu un nou sistem de evaluare, e nul pentru ca no matter what, nu indeplinesti acele conditii de a "promova" sau daca le indeplinesti, o sa ai surpriza ca promovarea inseamna 50 lei in plus la salariu. Congratz!
- Te duc cu vorba foarte frumos, ei au ca "valoare" faptul ca nu sunt o corporatie, dar dupa cateva luni de lucrat acolo, o sa vedeti bisericutele, o sa vedeti cum oamenii se sapa iar cei din management isi acopera spatele unul altuia, ca intr-o corporatie
- Salariul mic, OT-ul este platit 150%
- Cand iti dai demisia, daca au lipsa cativa oameni, fara preaviz de 20/45 (leadership post) zile nu scapi, indiferent ca tu deja ai avut alt interviu, ai vorbit sa incepi in 10 zile, ca sa nu fii nesimtit, nu-i problema, sunt ei nesimtiti.

N-am patit niciodata sa fiu haituit pentru faptul ca mi-am dat demisia si nu am respectat preavizul, am vorbit pentru 10 zile, m-ati "obligat" la 20, v-am aratat ca nu stau nici una, nu v-a convenit? :) I wonder why, nu exista dragoste cu forta, se aplica si in munca, mai aveti foooarte multe de invatat in a trata cu oamenii, desi aveti pe cineva care a terminat psihologia la HR, persoana respectiva e extrem de manipulatoare, si atat, nimic mai mult.

Full time - QA Tester - Bucuresti

Un mediu placut,lejer, colegi tineri prietenosi ,salariu bun, din pacate nu toti angajatii au o pregatire.

30.10.2017 - Fost angajat Full time Util (20)

Pro
Compania este intr-o zona placuta, aproape de Carrefour Orhideea, programul este lejer iar colegii sunt minunati.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Whyttest

Firma este in crestere, se munceste mult insa atmosfera e faina si colegii foarte intelegatori.

18.08.2017 - Angajat Full time Util (20)

Pro
Toata lumea e draguta si te ajuta, pauze, ping-pong, cafea si fructe la liber, party-uri cu pizza si bauturi mai mereu.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca METRO SYSTEMS Romania
METRO SYSTEMS Romania
Locuri de munca METRO SYSTEMS Romania
METRO SYSTEMS Romania
Locuri de munca Avangate
Avangate
HTML/CSS Developer
Timp liber, nu exista presiunea asupra ta la ce ora vii la ce ora pleci atat timp cat iti faci ...
Consultant vanzari
Program de lucru flexibil.
Nu as putea mentiona aspecte pozitive.
Consultant vanzari
Online Sales