• www.youandme.ro

Evaluari companie You&Me Exim

Daca titlul paginii ar avea si un semn de intrebare atunci as spune...intr-o companie careia doar unii angajati ii pot da valoare...nu si managementul acesteia.

03.09.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Multe argumente pro...nu prea exista.
Poate doar din punct de vedere al echipei pe care niciodata nu o sa ai timp sa o cunosti in totalitate pentru ca este un flux foarte mare de personal...
Eu una am nimerit intr-un colectiv cu persoane si bune..dar si usor egoiste altele. In total nu m-am simtit nicicum...din acest punct de vedere cred ca a fost ok.
Ca si pachet salarial...pentru persoane fara experienta in munca sau la inceput de drum este ok, poate chiar bun.

Contra
Contra...aici voi avea mai mult de spus...
Totul se transforma intr-o energie negativa dupa maxim o saptamana de lucru in acel magazin.
Daca din exterior pare un mediu de lucru elegant, curat si cu o oarecare finete...din interior te vei lovi de un mediu total opus.
Vei sterge si vei curata tot in acel magazin..cap coada..
Vei intalni un management sub ultima limita a calitatii...in care nu pot spune ca activeaza oameni..pentru ca nu au omenie..ci sunt construiti din interese proprii, falsitate si egoism.
Intr-adevar sunt dedicati in intregime locului lor de munca, pentru ca in permanenta activitatea ta din magazin este urmarita. Si de aici urmeaza: de ce stai? De ce razi? De ce nu cureti bijuteriile? De ce..de ce..de ce..
Dar nimeni nu se intreaba de ce este asa mare fluxul de personal? De ce nu rezista nici macar un om?
Va zic..ca pana la urma nu statul in picioare este o problema...nu responsabilitatile...ci oamenii care fac ca totul sa devina insuportabil.
Sunt total contra acestui loc de munca, am ramas cu o dezamagire profunda care nu-mi permite decat sa trec cu scarba pe langa acel magazin si sa nu doresc nimanui sa afle ceea ce ascunde el cu adevarat.

Nu merita. Oamenii nu se vor schimba niciodata.

Full time - Vanzator casier - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Experienta foarte neplacuta, sefi foarte stricti, mediu de lucru stresant, salariul mereu intarzie

25.06.2018 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Lucru intr-un mediu feminin
Reduceri la angajati la achizitionare bijuterii

Process Assistant AR
program de lucru flexibil, echipa tanara
Gestionar
nu exista nimic pozitiv
Stai o mare din timp degeaba
Specialist produse ...
System Administrator