360 Insights

• Profil activ
  • Site: www.360insights.eu

Forum despre 360 Insights

ASP Joi, 22 Mai 2014

Buna, ar trebui sa ma duc la un interviu luni....pot spune ca m-ai facut sa ma razgandesc. Pot sa te intreb pe ce post ai lucrat tu ? Pe mine m-au chemat pentru postul de receptionera.
Multumesc

bbj Miercuri, 12 Feb 2014

Este o firma care se ocupa cu statistica si cercetare de piata (sondaje de opinie telefonic si pe teren, completarea chestionarelor electronice si online)
au sediul undeva in Aviatorilor o vila mica si filiala (sucursala unde am fost eu in call center) in Sema Parc, Splaiul Independentei nr. 319 sector 6.
Programul - este nedefinit, nu ai un program stabil, te tine peste program
Salariu - Ei spun ca ai salariu fix dar in realitate nu e asa, oricum sunt bani putin in comparatie cu munca prestata, deci munca multa remuneratie proasta.
Contract ul - Fals, in contract scrie 2 ore si tu prestezi 12 - deci nu se mai platesc taxe si impozite la stat. Nici nu te lasa sa il mai citesti te pune sa il semnezi direct.

Locuri de munca Brainspotting SRL Business manager (online real estate industry)
Brainspotting
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Colector Oradea
iCredit
Oradea
Last update: 09.06.2017
Locuri de munca Catalyst Solutions Account Manager - HR & Employer Branding Services
Catalyst Solutions
BUCURESTI, Job national
Last update: 25.07.2017
Network engineer
  • Pachet gradinita copii
Game tester
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?