Accenture Romania

Forum despre Accenture Romania

Mary Vineri, 16 Mai 2014

Ionelas- pentru IT Team Lead salarul e de 4000 ron

Mary Vineri, 16 Mai 2014

Mia, nu conteaza cat de bine faci testul de franceza, conteaza cine te recomanda din interior... Dc nu ai recomandare, nu o sa treci mai departe. Cel putin pe partea de franceza.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Accenture Romania
Ioana Joi, 15 Mai 2014

Junior Technology Consulting Analyst - a fost cineva la un interviu pentru acest job ?

mia Marti, 13 Mai 2014

Se intra pe pile! Te cheama la interviu si iti spun ca e bine ce ai facut, dar la sfarsit ...

@Ay Sambata, 10 Mai 2014

eu vb de AP portugheza..

danutza Vineri, 09 Mai 2014

Stie cineva, eventual din Timisoara, care este salariul pt. HR Administrator la ...

Ay Joi, 08 Mai 2014

@portugheza salariile pe portugheza entry level se invart undeva pe la 3000 RON. ai ...

portugheza Miercuri, 07 Mai 2014

ce salarii sunt pe portugheza, entry level fara experienta?

Alex Marti, 06 Mai 2014

Buna ,Stie cineva care e nivelul salarial pentru pozitia de Legal Advisor with Italian or ...

Ay Duminica, 04 Mai 2014

A primit cineva raspuns pentru AP cu portugheza?

Me Marti, 29 Apr 2014

Stiti cumva cam care e nivelul diurnelor la Accenture? Pentru deplasare in tari din ...

vera_cj Duminica, 27 Apr 2014

Buna, Imi dati si mie o adresa de mail de la Resurse Umane unde sa trimit CV-ul?Am ...

Ionelas Joi, 24 Apr 2014

In Timisoara s-a angajat cineva? Cam care e range-ul salarial pentru IT Team Lead? Stie ...

qtz Joi, 17 Apr 2014

@ MadaIn principal in limba romana se desfasoara interviurile cu HR si team lead.Dar ...

ana Marti, 15 Apr 2014

Pe mine m-au sunat la o saptamana dupa testele scrise

Eu Luni, 14 Apr 2014

Buna!La cat timp dupa testele scrise de limba ma pot astepta sa fiu sunat?

ana Luni, 14 Apr 2014

Daca stie cineva in ce consta interviul cu team-leaderul va rog sa ne spuneti si noua. ...

nn Duminica, 13 Apr 2014

interviul cu HR-ul este unul obisnuit, te pune sa vorbesti despre tine, de experienta, de ...

Mada Vineri, 11 Apr 2014

@qtzIntalnirea cu HR este in limba roamana presupun, la fel si cea cu team leader ul ...

qtz Marti, 08 Apr 2014

Buna! interviul telefonic in limba pt care e postul nu are intrebari de specialitate ...

Locuri de munca Garmin Java Developer
Stefanini Romania
Brasov, Cluj Napoca, Sibiu
Last update: 27.07.2017
Game tester
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Support Technician
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
Account Executive
Game tester
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...