Accenture Romania

BPO & Servicii

• www.accenture.com

Forum despre Accenture Romania

salariu Sambata, 21 Dec 2013

cat se primeste pt AP spaniola?

ABCD Joi, 19 Dec 2013

Eu am primit de la ei raspuns foarte repede..m-au chemat pt testul in limba franceza, a doua zi mi-au comunicat raspunsul pozitiv si m-au chemat la interviul face-to-face

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Accenture Romania
cris Joi, 19 Dec 2013

buna, daca vei fi respins , mai poti aplica in viitor, vei mai fi contactat? cam dupa cat timp poti sa aplici din nou si sa fii contactat? si referitor la salarii, dupa cat timp primesti o marire? ma refer la postul de AP sau AR ..multumesc

cineva Duminica, 15 Dec 2013

eu am avut ultimul interviu acum aproape 4 saptamani. nu am primit niciun raspuns .

Catalina Duminica, 15 Dec 2013

Vad ca mai sunt multi oameni interesati de postul pe franceza. Am fost si eu la ei pentru ...

ravellesh Joi, 12 Dec 2013

puteti sa-mi dati ceva info pt limbile spaniola si portugheza cum este echipa ?

ravellesh Joi, 12 Dec 2013

pe portugheza stiti cam care i salariu? merci :)

User Joi, 12 Dec 2013

@AccSunt cam inceti, un test se verifica in 15-20 de minute poate chiar mai repede daca ...

Acc Joi, 12 Dec 2013

@ userAm sunat ieri la ei si i-am intrebat daca au un raspuns pt ca a trecut o saptamana ...

Acc Joi, 12 Dec 2013

@ userAi spus ca ai trecut testul de franceza...de asta te intrebam: la cat timp dupa ce ...

User Joi, 12 Dec 2013

@Acc probabil procesul de recrutare mai dureaza. Nu am primit absolut nimic de la ei nici ...

Acc Joi, 12 Dec 2013

@ userInca nu am primit raspuns pt test. De asta te intrebam in cat timp ai primit ...

user Joi, 12 Dec 2013

@ Acc faza este ca inca nu am primit un raspuns, maine fac o saptamana de cand am dat ...

Y Joi, 12 Dec 2013

Salutare,Imi poate spune cineva la ce trebuie sa ma astept in cadrul unui assessment ...

Acc Miercuri, 11 Dec 2013

@ userSi in cat timp ai primit raspunsul?

user Miercuri, 11 Dec 2013

@Acc Am trecut doar testul de franceza, eu am canditat pentru un post legat de asigurari, ...

Acc Miercuri, 11 Dec 2013

@ userNu stiu sa iti spun. Si eu tot in asteptare sunt. Tu ai trecut de etapa cu testarea ...

user Miercuri, 11 Dec 2013

@Acc iti multumesc pentru informatie. Inca o intrebare : nu stii in cat timp voi fi ...

Acc Miercuri, 11 Dec 2013

@ userDin ianuarie incepe proiectul pe franceza.

question Marti, 10 Dec 2013

dau vreun raspuns negativ pe mail in cazul in care nu esti acceptat? sau nu ti se mai ...

Locuri de munca Connect Mobile Telecom Consultant vanzari D2D Enel Romania
Locuri de munca SCC Services Junior IT Analyst - French Language
SCC Services Romania
Iasi
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca Bombardier Transportation HR Payroll Senior Analyst with German (m/f)
Bombardier
Network engineer
Game tester
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...