Adidas Romania

Comert

• Site: www.adidas.com

Forum despre Adidas Romania

Adrian9966 Joi, 03 Noi 2016

Ba nu stiu ce salarii erau atunci dar in prezent Adidas Romania ofera 1250 lei + bonuri + target. Am auzit pe cineva care castiga 1800 lei in total ca si lucrator comercial la adidas.

Anca Marti, 03 Iun 2014

Buna, eu, din pacate, am luat decizia de a pleca din companie, si imi pare tare rau acum. Am schimbat un pic domeniul, acum fac munca de birou, dar calitatea oamenilor cu care lucrez acum lasa de dorit, nici nu am ce sa invat de la ei.

Va recomand sa va angajati in aceasta companie, deoarece pune accent pe calitatea oamenilor, pe promovare pe merit, este un loc de munca stabil si foarte corect, se respecta dreptul la concediu de odihna, zilele libere de la stat se platesc dublu,
Se fac ore suplimentare, ca peste tot de altfel, dar se dau zile libere in cuantumul acelor ore, se face targetul, se dau bonuri de masa, se face training noilor angajati. Colectiv super pe magazin.
Intr-adevar bani cam putini pentru vanzatori, dar macar mediul de lucru e super.Cred ca decat sa te duci in alta companie pe acelasi salariu mic, si sa ai nesiguranta locului de munca sau sa isi bata joc de tine, mai bine la adidas.

Eu va recomand cu incredere.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Adidas Romania
veteran Joi, 10 Apr 2014

Mediul este ok. Management coret. Colectivul super. Pacat de remuneratie. 900 + bonuri. In lunile mai bune exista posibilitatea de banuti in plus.

Alex Marti, 13 Aug 2013

@Andrei,unde ai depus cv-ul?

Andrei Joi, 16 Mai 2013

mi sa oferit 900 de lei cu tot cu bonuri :(

unu Duminica, 21 Apr 2013

mie mi-au oferit 950ron cu tot cu bonuri + target mi-a fost frica sa cer mai mult din ...

SSS Marti, 13 Noi 2012

Nimeni, nimic?Alte informatii nu mai detine nimeni?

turist de ocazie Joi, 13 Sep 2012

probabil HR, avand in vedere ce se discuta pe acest site..

mara Joi, 13 Sep 2012

adresa de mail de la ce dep. mai exact? sau pt ce?

laurentiu Joi, 13 Sep 2012

Buna ziua,Ma puteti ajuta si pe mine cu o adresa de mail pentru Adidas Romania?Multumesc,

Locuri de munca UPA Solutions Customer Delivery with German
UPA Solutions
Cluj Napoca
Last update: 14.06.2017
Locuri de munca Manpower Romania Logistician gestiune flux
ManpowerGroup Romania
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Iasi Str.Nicolina Full-Time (f/m)
LIDL Romania
  • Asigurare de viata
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Accounts Payable
Collection Officer
  • Concediu de crestere a copilului
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant medical
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...