Albalact SA

• Site: www.albalact.ro

Forum despre Albalact SA

CrissCristi Luni, 20 Mart 2017

Salutare,

Am fost la un interviu la aceasta firma pentru postul de Agent de vanzari backup.

In primul rand am stabilit telefonic ca voi primi un email cu toate datele legate de interviu: data, ora, locul, etc.

Acest lucru nu s-a intamplat. In fine, am sunat eu inapoi in ziua in care stiam ca am interviul si am confirmat intalnirea.

Sediul este in Afumati, 5 min de mers pe jos de la Doraly pe langa Petrom.

Am sustinut interviul cu un domn manager regional de vanzari. Pune intebari precum:

Stati singur sau cu parintii?
Sunteti casatorit?

Parerea mea este ca vrea sa afle cat de disperat esti ptr un job.

Pozitia este platita cu 1250 lei plus posibilitate bonus de inca maximum 1000 de lei.

Trebuie sa il inlocuiesti pe agentul de vanzari atunci cand este nevoie: concediu, probleme sanatate, etc.

O firma care mi-a lasat o impresie foarte proasta prin lipsa de profesionalism a celor cu care am intrat in contact.

Mult succes celor interesati!

alex Luni, 07 Iul 2014

Lucreaza cineva ca Reprezentant Trade Marketing ? am aplicat si eu pentru postul asta si eram curios daca e ok, ce salarii sunt, ce program, echipa, etc .

Locuri de munca Procter & Gamble Junior Logistics Manager
BUCURESTI, Timisoara, Job national
Locuri de munca Procter & Gamble Key Account Manager
BUCURESTI, Iasi, Timisoara, Job national
Locuri de munca L`Oreal Romania Reprezentant Medical Timisoara
L`Oreal Romania
Locuri de munca L`Oreal Romania Reprezentant Medical Craiova - perioada determinata, 1 an
L`Oreal Romania
Craiova
Locuri de munca Procter & Gamble Procurement Specialist with English
Casier si lucrator comercial
Satisface cerintele clientilor,profesionalism in privinta clientilor
Angajat in sediul central
Dezvoltare,Cunoastere,Socializare,Comunicare
Junior recruiter
Este o companie foarte buna unde iti poti incepe cariera in HRVolumul de munca este destul de mare ...
Casier si lucrator ...
Casier