Altex Romania

3.2
  • Site: www.altex.ro

Forum despre Altex Romania

Mihnea Luni, 02 Dec 2013

Buna, doresc niste informatii despre mediul de la Media Galaxy Arad, Atrium. Salariu si program am inteles, colegii si directorul cum sunt?

rocco Marti, 22 Oct 2013

asistenti-675+bonuri
Raion Manager-maxim 14 mil
director magazin-maxim 3500-(aici intra doar mag mari din Bucuresti, in tara e mai prost)

Salariile se dau la timp.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Altex Romania
xyz Luni, 21 Oct 2013

Scuze 3000ron net

xyz Luni, 21 Oct 2013

Salut, sigur depaseste 300ron net, asta daca nu vrei sa dai inapoi.

bodo Vineri, 18 Oct 2013

Salut xyz, ficus!Multumesc pentru promtitudinea raspunsurilor.Este un oras cu peste ...

ficus Joi, 17 Oct 2013

Depinde de oras si marimea magazinului - intre 1700 si 2800 lei net

xyz Marti, 15 Oct 2013

4000 ron net.

bodo Luni, 14 Oct 2013

Salutare!Stie cineva cat este salariul unui director de magazin?

marius Joi, 29 Aug 2013

stie cineva cum este la Altex in Sibiu? ca am vazut pe siteul lor posturi pt analist ...

bulisor Marti, 19 Mart 2013

in unele magazine salariul e de 1200 brut si bonuri de masa. sunt raioane unde se fac ...

jonny Vineri, 21 Dec 2012

Eu aam lucrat in altex, luam undeva la 800 lei plus sa zicem asa 1000 lei spaga daca nu ...

Wizzy Marti, 16 Oct 2012

Am lucrat in Altex 6 luni de zile, din care primele doua saptamani in MediaGalaxy Polus ...

Ana-Maria Joi, 12 Apr 2012

cum te poti angaja la altex? :)

Munteanu Miercuri, 26 Oct 2011

cum sa decurga interviurule la altex, ai unul singur cu un responsabil de departamanent ...

Eugenia Marti, 25 Oct 2011

ceva despre HR-ul de la Altex Bucuresti? cum decurg interviurile in special pt lucratori ...

Maria Teu Vineri, 21 Oct 2011

unde ai depus CV mai exact?pe site la ei sau la sediu?

Traianelu Luni, 17 Oct 2011

am depus cv-ul pt un post de HR la altex. astept astept astept :D

Locuri de munca Goodyear Dunlop Tires Romania SRL Customer Service Specialist with English and French
Goodyear Dunlop
Last update: 04.08.2017
Locuri de munca Reckitt Benckiser Romania Media&Digital Specialist
Reckitt Benckiser
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca IBM Romania IBM Internship ? Application Support
IBM Client Innovation Center ...
Last update: 31.07.2017
Locuri de munca Professional HR Agent vanzari si distributie - FMCG
Professional
Last update: 28.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment French speaker? ITS role open in Bucharest! RS
Last update: 03.08.2017
Network engineer
  • Pachet gradinita copii
  • Al 13-lea salariu
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de crestere a copilului
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc
nmerrynote 19.08.2017
1233 lei + bonuri de 9.57 lei/zi La OT se plateste dublu.
Alebooxoxo 19.08.2017
Promisiuni salariale nerespectate. Manageri incompetenti, impostori dpdv profesional. Nu te angaja aici decat daca esti disperat sau daca ...
Jack_London 19.08.2017
IT Support