Andami Comp

E-Mail: office@andami.ro
    Site: www.andami.ro

Forum despre Andami Comp

I Sambata, 31 Aug 2013

Oriunde am sa ma intalnesc cu ea am sa o fac sa planga... O sa o fac de ras de cate ori o sa am ocazia. Sa nu creada ca sa terminat!
Ilegalitati Sambata, 31 Aug 2013

Madam face o mare ilegalitae nedand salariile pe luna Iulie celor care au lucrat pe aceasta luna. Trebuia platit salariul pana in pe 7 August(Conform CIM general) angajatilor care au ramas la lucru dupa 03.07.2013 data la care sa intrat in insolventa. Am sunat la Administratorul judiciar iar acesta dadea din umeri. Ar trebui sesizat D.N.A. -ul deoarece firma de insolventa nu apara drepturile salariatiilor si sunt mana in mana cu Andami. Poate dupa niste controale reusim sa "o ardem" si noi cumva pe miloaga. Ei mizeaza pe faptul ca nou vom da uitarii resturile salriale. Eu unul nu ma las pana nu o infund pe aceasta femeie.
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Andami Comp
Vlad Tepes Vineri, 30 Aug 2013

Mai "GATA" tu te-ai resemnat sau esti unul de-al lor? Sunt acum (Andami&co) la masa credala si altii (nu ca tine) inca mai lupta! Ai incercat macar sa-i dai in judecata? Lasa-ne macar sa mai speram !
Dc n-as avea frica de Cel de sus asi trece cu masina peste ei! Sau sa-i trag in teapa cum au tras ei teapa la atiti angajati si furnizori!
GATA Vineri, 30 Aug 2013

Si uite asa se scrie istoria ,totul a luat sfarsit aici ! Bine mersi sacalii nu mor ...
io Vineri, 23 Aug 2013

Nu-i mai bagati atat in seama mai !...ce rost mai are ,oricum e o cauza pierduta ,miroase ...
..... Vineri, 23 Aug 2013

Boli... pierdut bani , afaceri proaste... tot Blesteme sunt si astea. Nu scapa nimeni...
alin Joi, 22 Aug 2013

Dar fosti nostri sefi nu au copiii iar soarta lor e ............ceilalti nau nici o vina
Dam Joi, 22 Aug 2013

Intodeauna blestemele ajung la familie, copiii si la cine iti este mai drag..
intrebare Miercuri, 21 Aug 2013

Daca ati fi voi Raluca cum ati proceda are o familie de intretinut si doi sefiiiiiiiiiiii ...
Mai Raluca Marti, 20 Aug 2013

Pe unde esti in concediu la mare(pe banii nostrii) ca sa ne intalnim si noi ? Poate facem ...
??? Marti, 20 Aug 2013

De platit cum va plateste (cu ziua ) ca la camp
mda Marti, 20 Aug 2013

"adevar" ma lasi ! v-ati dat demisia :)) ...si pe ce firma v-au angajat ?????
adevar Luni, 19 Aug 2013

Nu mai lucreaza nimenea ! Si-or dat toti demisiia !
????????? Luni, 19 Aug 2013

ceva noutati mai aveti ?ma refer la cei care mai lucreaza .
mda Duminica, 18 Aug 2013

toti care mai sunt in firma primesc bani...la negru
tache Vineri, 16 Aug 2013

R o arde pe la mare. No stress. Deci ea primeste bani, nu ca voi
1 Joi, 15 Aug 2013

stati linistiti ca nici barboasa nu mai rezista mult
fuere Marti, 13 Aug 2013

Tine bine de scaun ca la ce stii tu nu te angajeaza nimeni. Aici cel putin iei o gramada ...
kiss Duminica, 11 Aug 2013

Numa vorbe ! Nu face nimeni nimic concret !
Mircioiu Duminica, 11 Aug 2013

Intre timp, firma a ajuns in ...

Locuri de munca APT Resources and Services SRL Bilingual Order Management Specialist
APT Resources & Services SRL
Last update: 03.07.2017
Locuri de munca MT&T Property Management Maintenance Engineer
MT&T Property Management
Last update: 03.07.2017
Locuri de munca Contexpert Consulting Contabil Comercial
Contexpert
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Delphi Romania HR Summer Job (Admin&Payroll)
Delphi Diesel Systems
  • Asigurare de pensie facultativa
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Support Engineer
Grafica/Video
Administrator credite
Game tester
Business consultant
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...